100% do 600 zł w bonusie na start od bukmachera forBet

Powitalny bonus forBet - nawet 600 zł darmowej gotówki na zakłady sportowe

forBet to zupełnie nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Jest to firma, która zagwarantuje nam dostęp do niezwykle szerokiej gamy zakładów sportowych, które oferowane są w atrakcyjnych kursach. Dodatkowo nowi użytkownicy mogą liczyć na jeden z najlepszych bonusów bukmacherskich powitalnych na rynku. Co zatem należy uczynić, aby stać się jego posiadaczem?

Oczywiście pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest zarejestrowanie się na stronie www bukmachera. Po wypełnieniu wszelkich warunków należy wysłać maila na adres promocje@iforbet.pl, dzięki czemu zyskamy nawet do 600 PLN.

Promocja bukmacherska polega na doładowaniu naszego konta bonusowego kwotą równą 100% naszej pierwszej wpłaty. Wysokość bonusu może wynieść od 20 zł do 600 zł i uzależniona jest przede wszystkim od wysokości pierwszej wpłaty na konto gracza.

powitalny bonus bukmacherski forbet

Jasno z tego wynika, że kwalifikowanie się w ramach akcji powitalnej wymaga pierwszej wpłaty w kwocie minimum 20 złotych. Z kolei najwyższa możliwa suma osiągnie 600 złotych.

Możliwość wypłacenia kwoty bonusowej z konta możliwa jest jedynie po spełnieniu określonych warunków zawartych w regulaminie bukmachera. Wymagany jest w tym wypadku aż ośmiokrotny obrót kwoty bonusu przy kursie minimalnym 3.0. Jak doskonale widać, otrzymanie bonusu na główne konto nie będzie jednak tak prostą sprawą. Warto przy tym wiedzieć, że do wykonanego obrotu nie jest zaliczana wygrana w zakładzie, tylko stawka za jaką został zagrany zakład. Jeśli przy kwocie 100 PLN po kursie 1,7 wygramy 170 PLN, to do naszego obrotu wlicza się jedynie kwota 100 PLN. Dobrze jest także wiedzieć, że do końcowego obrotu zaliczane są również zakłady przegrane.

Ciekawą opcja jest możliwość powiększenia kwoty bonusu o nawet 50 złotych. Warto w takim momencie szukać informacji u partnerów bukmachera, którzy często podają specjalny kod promocyjny. Przy rejestracji konta wpisujemy go w odpowiednim polu. Dzięki temu możemy otrzymać nawet 50 złotych więcej do kwoty bonusowej.

Zaprezentowany został tutaj wyłącznie bonus powitalny w forBet. Firma ta w swym zanadrzu posiada także ciekawe promocje dla stałych graczy, dzięki czemu w toku obstawiania możemy liczyć ba dodatkowe bonifikaty.

Odbierz bonus powitalny forBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET