Esport bez podatku - Wygraj 14% więcej w promocji forBet

Nie da się ukryć, że z roku na rok nie tylko rośnie zainteresowanie wydarzeniami esportowymi, lecz także i ten sektor zyskuje większą wartość. Nie dziwi zatem fakt, że każdego roku ogromnym zainteresowaniem cieszy się IEM w Katowicach. W tym roku bukmacher forBET zdecydował się na wprowadzenie specjalnego zwrotu podatku dla osób, które będą obstawiać wydarzenia esportowe.

Sięgnij po grę bez podatku w forBetIntel Extreme Masters to jedna z najważniejszych imprez esportowych, która już od kilku lat corocznie gości w Katowicach. W tym roku między innymi 24 najlepsze zespoły w CS-a zawalczą o nagrody z puli 1.000.000 dolarów, a 36 najlepszych zawodników w StarCrafta 2 zawalczy o nagrody z puli 250.000 dolarów. Szkoda tylko, że ponownie musimy je śledzić w TV, online zamiast na żywo w katowickim Spodku. Główne wydarzenia trwają od 16 do 28 lutego. Z kolei od 18 do 28 lutego można skorzystać z całkiem ciekawej promocji u legalnego bukmachera forBET. Otóż nasze zakłady na wydarzenia esportowe, w tym również IEM 2021 mogą przynieść nam grę bez podatku.

Konieczne jest bowiem obstawianie kuponów, na których znaleźć się muszą co najmniej 2 zdarzenia związane z przedmeczowymi kursami na mecze esportowe. Każde z takich zdarzeń musi mieć przy tym kurs minimalny 1.30. Jeśli spełnimy te wymagania, to nasz kupon zostanie objęty opcją +14%, więc będziemy mogli nie tylko zyskać zwrot 12% podatku, lecz także i mały bonus. Konieczne jest zatem obstawianie meczów z takich kategorii jak: CS:GO, LoL, Dota 2, Arena of Valor, Valorant, Starcraft 2, King of Glory, Rocket League, Warcraft 3 czy też Rainbow Six. Więcej informacji o całej akcji można znaleźć na stronie promocyjnej, zwłaszcza w jej regulaminie.

Wygraj 14% więcej w forBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET