Lucky Looser cash back weekendowy w promocji Totolotka

Zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że nie zawsze przynoszą nam zyski. Zdarzają się przecież niespodzianki, nasze typy okazują się niesprawdzone. W takiej sytuacji niestety tracimy pieniądze postawione na kuponie czy kuponach. Dobrze zatem jest, jeśli bukmacherzy oferują nam cashsback, czyli zwrot gotówki. Na taką akcję natrafiliśmy aktualnie w bonusie Totoloteka, który oddaje 33 złotych w czasie weekendu.

Weekend Lucky Loser w TotolotekNie da się ukryć, że Lucky Loser to oferta, która już często gościła na stronie Totolotek. Sama nazwa może się nam choćby kojarzyć ze skokami i Turniejem Czterech Skoczni, gdzie w każdym konkursie 5 najlepszych przegranych awansuje do drugiej serii. W przypadku Totolotka już od pewnego czasu Lucky Loser nagradza cashbackiem za przegrany kupom. Tym razem mamy do czynienia z kuponem weekendowym. Wystarczy jedynie, że nasz kupon z kursem co najmniej 2,00 za minimum 33 złotych okaże się nietrafiony, a dostaniemy ze strony Totolotka zwrot 33 złotych w postaci kodu cashback. W zależności od oferty bukmachera, weekendowy Lucky Loser może dotyczyć wszystkich zdarzeń sportowych, jak i wybranych rozgrywek.

Taki kod pozwala nam na postawienie za taką sumę kuponu na dowolne sporty z oferty Totolotka. Konieczny jest jednak jednokrotny obrót bonusem z kursem minimalnym 2,00. Dopiero po tym można pieniądze wypłacić z konta lub przeznaczyć na inne kupony u bukmachera. Dobrze jest się zapoznać jednak ze szczegółowym regulaminem na stronie bukmachera Totolotek.

Firma Totolotek oczywiście cały czas prowadzi szereg innych ciekawych promocji, dzięki którym również można liczyć na cashback, jak i ciekawe bonusy. Warto także i z nimi się zapoznać na stronie www.

Odbierz 33 zł zwrotu

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek