100% do 49PLN w bonusie z aplikacją mobilną w totolotek

Nie macie czasu na grę na komputerze, ale jednocześnie chcielibyście spróboewać swoich sił podczas dojazdu do pracy czy na urlopie? Totolotek daje wam okazję, jakiej nie mieliście do tej pory. Wszystko za sprawą mobilnego bonusu bukmacherskiego, który gwarantuje podwojenie pierwszej wpłaty wykonanej na urządzeniach tego typu. W ten sposób zapewnicie sobie nawet do 49 złotych, chociaż minimalny depozyt wynosi zaledwie 20 złotych. Oznacza to, że każdy chętny może liczyć na wsparcie zakładów przy swoich początkowych kuponach. Jednocześnie, co najważniejsze, udział w zabawie nie wyklucza was z możliwości realizowania kolejnego bonusu powitalnego, tym razem nakierowanego na urządzenia klasyczne, jak komputer czy wasz laptop.

bonus z aplikacją mobilną

Bonus 100% do 49 złotych jest oczywiście jednorazowy. Możecie z niego skorzystać po ściągnięciu aplikacji. Proces ten jest błyskawiczny i zrealizujecie go za sprawą dodatków ze strony Totolotka. Następnie wystarczy dokonać wpłaty, a środki automatycznie zostaną powiększone. Będą także od razu do dyspozycji gracza i będzie można je wykorzystać w dowolnie wskazanych grach z oferty tego bukmachera. Należy wziąć pod uwagę, że pełne zestawie to od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy opcji, dlatego premia tego rodzaju będzie ciekawym dodatkiem, który pozwoli wam grać dłużej, ale też za większe niż planowane stawki. Warto próbować swoich sił i cieszyć się możliwościami operatora.

Rzecz jasna, bonus ten, jak wszystkie inne na stronie, posiada swoje warunki i zasady, które należy w pełni przestrzegać. Regulamin określa terminy, stawki minimalne i maksymalne, ale też dodatkowe opcje, istotne z punktu widzenia gry i samego Totolotka. Zapraszamy do lektury i już z tego miejsca trzymamy kciuki za sukces.

Odbierz bonus mobilny 49 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek