25 zł freebet na eliminacje MŚ 2022 w totalBet

Przed nami wiele piłkarskich emocji, gdyż wreszcie startują eliminacje do piłkarskiego mundialu w Katarze 2022. Nasza reprezentacja trafiła do ciekawej grupy, gdzie przyjdzie nam się mierzyć między innymi z Anglią, Węgrami i Albanią. Z okazji początku eliminacji wielu bukmacherów oferuje ciekawe promocje. W przypadku marki TotalBet można zdobyć dla siebie darmowy zakład o wartości 25 złotych.

25 zł Darmowy zakład na MŚ 2022Nowa oferta u bukmachera TotalBet obowiązuje między 23 a 25 marca. Skorzystać z niej może każdy z klientów tego bukmachera. Zadaniem jest tutaj obstawienie za co najmniej 100 złotych kuponu AKO z 4 zdarzeniami. Każde z nich musi mieć kurs minimalny 1,20. To jednak nie wszystko. Co najmniej 1 zdarzenie na kuponie musi być związane ze spotkaniami eliminacyjnymi, które będą mieć miejsce od 24 do 28 marca. Spełnienie tych wszystkich warunków sprawi, że gracz będzie mógł dostać freebet o wartości 25 złotych i to bez znaczenia na to, czy kupon będzie wygrany czy przegrany.

Z całej akcji wyłączone zostały zarówno zakłady systemowe, jak i zdarzenia pochodzące z oferty specjalnej. Po spełnieniu warunków nasz freebet zostanie przydzielony do konta, do środków bonusowych. Konieczne będzie zatem jego aktywowanie. Związany on może być wyłącznie z ofertą na żywo. Naszym zadaniem będzie postawienie kuponu z wybraną ilością zdarzeń, który będzie miał kurs minimalny 2,00. Po postawieniu całego zakładu i spełnieniu tych warunków, środki będziemy mogli wypłacić z konta lub przeznaczyć na dalszą grę. Więcej informacji o całej akcji można znaleźć w regulaminie na stronie TotalBet.

Przypominamy o tym, że można zdobyć także inne freebety. Między innymi za każdego gola strzelonego przez naszego zawodnika bądź też obroniony przez naszego bramkarza rzut karny dostaniemy 10 złotych freebetu.

Odbierz free bet 25 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet