Free bet 25 zł do zgarnięcia w promocji forBet

Firma forBET niedawno wprowadziła do swojej oferty gry karciane. To świetna okazja do tego, aby obstawiać zakłady niezwiązane ze sportem czy grami wirtualnymi. Aby zachęcić graczy do nowej oferty bukmacher oferuje nam codziennie freebet o wartości 25 złotych za zakłady karciane.

Odbierz swój freebet w forBet w grach karcianychGry karciane w ofercie forBET to zupełnie nowy dział, w jakim to można liczyć na obstawianie zakładów w wojnę, pokera i blackjacka. To nieco inne zakłady niż w kasynie, albowiem obstawiamy jedynie możliwe zdarzenia, a sami nie decydujemy o tym, czy ciągnąć kolejną kartę, pasować. Dzięki temu mamy do czynienia z szybkimi i bardzo prostymi zakładami, gdzie jednocześnie wszystko odbywa się na żywo z udziałem niezwykle ładnych i sympatycznych krupierek.

Między 15 a 21 lutym obowiązuje specjalna oferta promocyjna w forBET. Otóż każda osoba, która obstawi danego dnia zakłady za co najmniej 60 złotych, dostanie w nagrodę od bukmachera freebet o wartości 25 złotych. Może być on potem wykorzystany na zakłady sportowe przedmeczowe lub na żywo. Oferta jest każdego dnia odnawiana, dzięki czemu łącznie między 15 a 21 możemy zdobyć freebety o wartości 175 złotych. To świetna oferta zarówno na skorzystanie z tej promocji, jak i zapoznanie się z nowymi grami symulacyjnymi u tego bukmachera. Na koniec chcielibyśmy wspomnieć o warunkach realizacji freebetu. Wyłączone są z nich zakłady na sporty wirtualne, gry karciane, jak i zakłady systemowe. Na realizację bonusu mamy 14 dni. W tym czasie konieczne jest obstawienie zakładów za kwotę co najmniej 4 razy większą niż bonus. Każdy z kuponów musi mieć kurs minimalny 2.0 z co najmniej 2 zdarzeniami.

Odbierz free bet 25 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET