3x FreeBet na 25 zł z Ligą Mistrzów i Europy w TotalBet

Z pewnością miłośnicy piłki nożnej czekali na ten moment. Przed nami rewanże w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów i Ligi Europy. To wielkie piłkarskie święto, które warto zobaczyć. Przy okazji oczywiście dobrze jest wybrać zakłady bukmacherskie i postawić na zwycięzcę, zespół, który awansuje do półfinału. W przypadku bukmachera TotalBet możemy liczyć dodatkowo na zdobycie freebetów.

3 darmowe zakłady w TotalBetChelsea czy Porto, PSG czy Bayern, Borussia czy Man City, Liverpool czy Real? Te pytania zapewne zadaje sobie wielu kibiców na świecie. Tak bowiem wyglądają ćwierćfinałowe pary piłkarskiej Ligi Mistrzów. Do tego dochodzą również 4 pary w Lidze Europy. Jesteśmy po pierwszych meczach, więc już nieco lepiej jest nam wskazać zespoły, które awansują dalej. Możemy zatem obstawiać na nie zakłady. W przypadku bukmachera TotalBet możemy liczyć na wygrane z zakładów, jak i również zdobycie freebetu.

Nowa oferta trwa od 13 do 15 kwietnia. Każdego dnia możemy zdobyć darmowy zakład o wartości 25 PLN. Musimy jednak spełnić określone warunki. Na początek stawiamy kupon ze zdarzeniami przedmeczowymi. Musi ich być 4, z czego jedno związane ma być z LE lub LM. Każde ze zdarzeń musi ponadto mieć kurs co najmniej 1,20, a do tego sam kupon musi zostać postawiony za minimum 100 PLN. Dzięki temu dostaniemy bez znaczenia na koniec kuponu freebet za 25 PLN. Do zdobycia są 3 takie darmowe zakłady.

Freebet musi zostać w całości postawiony na dowolne zdarzenia, gdzie kupon będzie miał kurs od 2,00. Jeśli wygramy, to środki trafią na nasze konto i możemy je wypłacić lub postawić na inne kupony.

Odbierz freebet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet