STS bonus i promocje

Jeśli chodzi o najpopularniejszych bukmacherów, to STS na pewno stałby na ich czele. To jedna z siedmiu legalnych polskich firm, zajmujących się tym tematem. Gracze kojarzyć ich ofertę mogą m.in. z punktów stacjonarnych. Ich reputacja pozwala zresztą na sponsorowanie piłkarskiej drużyny narodowej, z Robertem Lewandowskim i Kubą Błaszczykowskim. Angażują się zresztą również w Jagiellonii Białystok czy Lechu Poznań, aczkolwiek ta lista jest znacznie dłuższa. Wszystko to sprawia, że możecie z pełną świadomością im zaufać i założyć konto oraz odebrać bonusy i skorzystać z promocji w STS. Dane osobowe a także środki są w pełni bezpieczne, a wy nie musicie się obawiać konsekwencji prawnych, jak to było w przypadku zagranicznych firm. Na STS dokonacie zresztą bardzo łatwo wszelkich wpłat i wypłat. Wszystko za sprawą współpracy z PayU czy Skrillem. Dodatkowo konto można doładować poprzez karty płatnicze od Visa i Mastercard. W dalszej części tego krótkiego materiału koncentrujemy uwagę na pozostałych aspektach, które mogą was nakłonić do założenia konta. Miłej lektury i w dalszej perspektywie ogromnych wygranych!

STS bonus bukmacherski

OFERTA ZAKŁADÓW SPORTOWYCH STS

Nie bez powodu we wstępie zaznaczyliśmy, że jest to potentat. STS oferuje swoim graczom ogromną wręcz paletę zdarzeń. Łącznie znajdziecie tam od dwudziestu, czasem nawet do przeszło pięćdziesięciu tysięcy opcji typerskich. To na tyle dużo, że bez problemu konkurować można nawet z markami zagranicznymi, które słyną ze swojej oferty. Przy tym wszystkim liczy się także prędkość rozliczania kuponu, która jest natychmiastowa. Ważnym aspektem jest sama wysokość kursów, która wcale nie odbiega od tego, co oferowały firmy z Malty czy Gibraltaru. Oczywiście lwia część propozycji nakierowana jest na piłkę nożną, aczkolwiek STS zapewnia także tenis, hokej na lodzie, siatkówkę, piłkę ręczną, koszykówkę, żużel czy badminton. Cała lista jest znacznie dłuższa i tylko od was zależeć będzie, po co tak właściwie sięgniecie. To oczywiście potężne materiały do analiz, na co wpływa też chociażby wyszukiwanie opcji dodatkowych: handicap, strzelcy, liczba rogów, autów, wolnych, wyniki do przerwy itd. Pamiętajcie, że rejestrując konto w STS odebrać możecie jeden lub kilka bonusów od bukmachera, które prezentujemy w tabeli obok.

Zobacz więcej: Regulamin przyznawania bonusów u bukmachera STS

ZAKŁADY W WYDANIU NA ŻYWO

Oferta zakładów sportowych w wydaniu live skierowana jest nie tylko do spóźnialskich. Cały system działa oczywiście tak, że udostępnia puszczenie kuponu już po pierwszym gwizdku. Aczkolwiek to przede wszystkim opcja do tego, by śledzić wydarzenie i puścić kupon w momencie, który was interesuje szczególnie. Dzięki temu zagracie na piłkę nożną, ale również na inne dyscypliny, wybrane z oferty. STS udostępnia widok szczegółowy a także kalendarz i własną telewizję.

APLIKACJA MOBILNA - STS PROMOCJE

W STS zagracie z poziomu swojego urządzenia mobilnego, na nim tez skorzystać możecie z aktualnych bonusów od bukmachera STS. Oznacza to, że poradzicie sobie z każdym posiadanym przez siebie systemem. Mamy tu na myśli iOS, Android czy inny. Jeśli tylko macie w swoim domu tablet lub smartfon, nic nie stanie na przeszkodzie, by zabrać go ze sobą i pograć.

Sprawdź najlepsze mobilne bonusy bukmacherskie na : Mobilny bonus bukmacherski

STS BONUS I OBSŁUGA KLIENTA

Rozumiemy, że to właśnie bonusy kierują naszymi sercami. W tej materii STS świetnie się spisuje, oferując graczom liczne akcje krótko i długoterminowe. Wszyscy mogą liczyć na premię od startu, która wynosi maksymalnie 500 złotych a także darmowy kupon o wartości 20 złotych. To, w połączeniu z doskonałą obsługą klienta, tworzy nam ciekawe źródło na którym warto mieć konto. Jeśli chcecie konsultacji, wystarczy wejść na live czat, gdzie odpowiednio wyszkolona osoba pomoże z rozwiązaniem sprawy.

Zagraj u bukmachera STS

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusach bukmacherskich firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user