Liga Mistrzów z free betem 25 zł w bonusie TotalBet

Zakończyła się już jakiś czas temu faza grupowa Ligi Mistrzów i Ligi Europy, więc mamy teraz do czynienia z fazą pucharową. W dwumeczach najlepsze zespoły Europy będą walczyć o awans do kolejnej rundy. W związku z tymi meczami i emocjami firma TotalBet oferuje swoim klientom możliwość zdobycia freebetu o wartości 25 PLN.

Obstawiaj fazę pucharową z freebetem w TotalBetMamy obecnie do czynienia na stronie TotalBet z 2 identycznymi ofertami. Pierwsza dotyczy meczów Ligi Mistrzów, druga zaś Ligi Europy. Konieczne jest bowiem w przypadku oferty wtorek i środa LM lub czwartek LE postawić kupon AKO o wartości 100 złotych. Muszą się na nim znaleźć co najmniej 4 zdarzenia, gdzie każde będzie miało kurs minimalny 1.20. Kolejnym wymogiem jest to, aby chociaż jednym z takich zdarzeń był mecz LM lub LE. Jeśli spełnimy te warunki, to w nagrodę od TotalBet dostaniemy specjalny freebet o wartości 25 złotych.

Będzie on możliwy do wykorzystania w zakładach na żywo. Ważny będzie jednak tylko przez 48 godzin, więc należy się spieszyć z jego użyciem. W tym przypadku obejmuje on pojedynczy kupon, gdyż nie można podzielić freebetu. Możemy zdecydować się na jedno zdarzenie na nim lub też kilka. Bardzo istotne jest to, aby łączny kurs wyniósł 2.00. Jeśli uda się nam wygrać taki freebet, to wygrana od razu ląduje na naszym koncie, przez co nie jest konieczne jej późniejsze obracanie na stronie bukmachera. Z oferty można skorzystać tylko raz zarówno na LM jak i LE.

Polecamy oczywiście zapoznanie się także z innymi ciekawymi ofertami, które aktualnie są dostępne na stronie bukmachera TotalBet.

Liga Mistrzów z free betem 25 zł w TotalBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet