Konkursy bukmacherskie

konkursy u bukmacherów onlineKonkursy czy wszelakie promocje bukmacherskie to jeden z głównych atrybutów poszczególnych firm bukmacherskich. Dzięki takim działaniom następuje poważna stymulacja graczy, którzy często wchodzą w rywalizację na znacznie wyższym poziomie. To z kolei daje więcej adrenaliny i teoretycznie, pokaźniejsze wygrane. W tym artykule przedstawiamy nie tylko aktualne konkursy, ale te, które cieszą się największym pożądaniem wśród potencjalnie zainteresowanymi. Co znajdziecie w tym zestawieniu? Premie powitalne, darmowe zakłady, doładowania gotówkowe, procentowe powiększenie wygranych, turnieje, wyścigi i loterie. Zapraszamy do krótkiego zestawienia.

Bukmacherski Bonus powitalny

Dla graczy jeden z głównych czynników dla których wybierają danego bukmachera. Te powitalne działania zwykle pozwalają zgarnąć na sam początek znacznie pokaźniejsze środki finansowe. Przedsięwzięcie bazuje na powiększeniu pierwszego depozytu, najczęściej o 100% do wyznaczonej kwoty. W zależności od firmy może to być od 100 do kilku tysięcy złotych. Jak zatem sami widzicie, spory zastrzyk, który wydłuża zabawę. Trzeba przy tym pamiętać, że takie działania powiązane są zawsze z dodatkowym regulaminem i warunkami obrotu, macie też wyznaczony czas na realizację tych założeń.

Doładowanie gotówkowe

To konkursy bukmacherskie, które znajdziecie niemalże wszędzie. Są odzwierciedleniem pierwszej akcji, która polega bezpośrednio na doładowaniu gotówkowym. To tzw. akcje reload bonus, które również uzupełnią konto, ale zwykle w mniejszym stopniu. Jest to przykładowo 50% do 40 złotych lub wartości podobne, aczkolwiek mogą być i wyższe. Tu też obowiązują warunki i zasady przypisane przez bukmachera.

Darmowy kupon lub cashback

Darmowe kupony świetnie spisują się za każdym razem, gdy chcecie sprawdzić jak w ogóle funkcjonuje dany bukmacher. Z tego też powodu operatorzy prześcigają się w oferowaniu jak najbardziej atrakcyjnych warunków. Takie kupony nie mają co prawda dużej wartości i sięgają najczęściej do 100 złotych, jednakże to również ciekawy akcent w cały zestawieniu. Od czasu do czasu bukmacherzy proponują zwrot za przegrany zakład, co działa na podobnych zasadach.

Powiększenie kuponu

To pomysł ceniony również w Polsce. W zależności od tego, jaki zakład puścicie i jak wiele jest w nim zdarzeń (odrębne pozycje – mecze), operator powiększy potencjalne wygrane. Dla przykładu przy pięciu meczach zgarniecie dodatkowe 5%, ale jeśli tych spotkań będzie już 15, to czeka was premia o 50% większa niż zakładaliście na początku. Oczywiście szanse na sukces są tu niewielkie, jednakże kwoty naprawdę robią wrażenie.

Podwyższone kursy na zakłady

To świetna akcja, której celem jest zwiększenie wygranych na kuponach. Dotyczy to np. konkretnych strzelców bramek. Jeśli jeden z 10 najlepszych napastników na świecie strzeli bramkę i ty to obstawisz, zgarniesz więcej niż zwykle, często nawet o kilkadziesiąt procent lub bezpośrednio o kwotę gotówkową.

Wyścigi, loterie, turnieje

Te konkursy bukmacherskie pokazują ogrom możliwości zabawy sieciowej. Z jednej strony otrzymujemy wyścigi, na podstawie w których rywalizujecie z innymi graczami, stawiając coraz to lepsze kupony. Z drugiej z kolei są loterie, w których wygrać można ogromne pieniądze czy wycieczki dookoła świata. Mamy też turnieje w których postawiony jest konkretny cel do realizacji.

Wszystko to uzupełnione jest o akcje partnerskie, bonusy na konkretne zdarzenia, preme wypłacane przez wskazanie par bukmacherskich a także wynagrodzenia za użytkowanie twittera czy innych mediów społecznościowych. Jest tego dużo, a oferty stale się powiększają o nowe pozycje.

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user