Bonus Bukmacherski bez Podatku

bonus bukmacherski online bez podatkuDużym problemem związanym z polskimi firmami bukmacherskimi lub zagranicznymi, które legalnie działają na naszym rynku jest fakt, iż za postawienie zakładu lub wygraną ściągany jest od nas podatek. W przypadku małych sum nie jest to przez nas tak zauważalne. Jednak wraz z większymi wygranymi zabieranie nam przynajmniej 12 procent może się odbić na końcowej wypłacie. Do niektórych rzeczy musimy się jednak przyzwyczaić. Gorzej jednak w sytuacji, kiedy bukmacher oferuje nam bonus, z którego także musimy się rozliczyć z fiskusem.

Bonus bez podatku reguły

Nie od dziś wiadomo, że liczne firmy bukmacherskie od lat stosują różnorodne programy bonusowe, dzięki którym jesteśmy w stanie wygrywać większe sumy pieniędzy, otrzymywać za darmo określoną ilość pieniędzy. Programy bonusowe rządzą się jednak swymi prawami, w wyniku czego do pełnego cieszenia się z bonusowych pieniędzy należy spełnić określone warunki. Z reguły polega to na tym, iż w przeciągu wybranego okresu czasu należy postawić minimalną ilość kuponów z minimalną sumą pieniędzy, a przy tym wymaganym najniższym kursem typu 1.50 lub 2.00.

Jeżeli dostajemy na konto dodatkowe pieniądze, które będą możliwe do wypłaty dopiero po spełnieniu warunków, to trudno wyobrazić sobie sytuację, że bukmacher pobierać będzie z nich podatek, który de facto musimy zapłacić z własnej kieszeni. Mogłoby się zdarzyć, że gramy pieniędzmi bonusowymi, a podatek pobierany jest z naszego konta. Przy niespełnieniu warunków bonusu, tracimy wszystkie dodatkowe środki i jesteśmy na minusie. Jest to trochę zawiła i niepewna sytuacja, dlatego też same firmy bukmacherskie starają się ten proces uprościć.

Kto płaci podatek od wygranej?

W związku z tym pojawiają się specjalne akcje promocyjne, w których to bonusy bukmachera nie są objęte podatkiem. W takim wypadku najczęściej bukmacherzy podatek opłacają z własnej kieszeni. Przy ilości stawianych kuponów każdego dnia dla takiej firmy nie jest to zbyt duże obciążenie, a dla nas samych zawsze te 12 procent może być już zauważalne. Firmy stosują różnego typu metody. Jedną z nich jest automatyczne podwyższanie wygranej o 12 procent. Dzięki temu w rezultacie może zostać potrącone nam owe 12 procent, które zostanie automatycznie wyrównane przez bukmachera. Oczywiście stosowane są rożnego typu metody, które mają za zadanie przyciągnąć nas do danej promocji. Jeśli tylko ograniczana jest konieczność płacenia podatku, to automatycznie zainteresowanie promocją wzrasta.

Bonus bez podatku na start

Podobnie tyczy się sprawa wszystkich dodatkowych bonusów powitalnych, organizowanych na specjalne okazje. Bukmacher oferując nam 50, 100 lub więcej procent bonusu od wpłaty, automatycznie nie pobiera z nich podatku. W pewnym sensie jest to traktowane jako prezent, a nie wygrana z zakładów bukmacherskich. Warto wobec tego sprawdzić informacje w regulaminie promocji, jak wygląda sprawa z opodatkowaniem bonusu. Szkoda byłoby niepotrzebnie tracić pieniądze, które są nam oferowane za darmo od firmy.

Bonusy Bez Podatku

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user