Bonus bukmacherski na sporty wirtualne w Betfan

Świetne wieści dla graczy Betfan! Bukmacher do tej pory nie pozwalał na grę przy użyciu bonusowych środków przy wirtualnych zakładach. Wszystko wskazuje na to, że od tej pory sytuacja ta ulegnie zmianom. Jak podaje oficjalny komunikat ze strony operatora, gracze będą mogli realizować przy takim produkcie także za środki dodatkowe. Jest to o tyle ważne, iż z salda bonusowego będzie można przenosić gotówkę na saldo główne. A jak przypominamy, Betfan przy takim działaniu mnoży wygrane użytkowników x10! Prowadzi to do sytuacji w której wygracie naprawdę poważne pieniądze, a przecież o to w tym wszystkim chodzi, prawda? Im więcej, tym lepiej!

Wygrane mnożone x10 w ofercie BetfanZ bonusu Betfan skorzysta każda osoba, która posiada aktywne konto na stronie bukmachera. Proces jego zakładania nie powinien zająć więcej niż 2-3 minuty. To zaledwie jeden formularz, dodatkowo uzupełniony jeszcze przez krótką weryfikację. Dzięki temu będziecie mogli przejść na stronę, dokonać wpłaty i odebrać bonus powitalny, który opisany jest następująco: „Startujemy z „Pakietem Pudziana 3000zł”! Pewnie myśleliście, że Mariusz Pudzianowski będzie tylko i wyłącznie naszą „twarzą”. Otóż nie! Oto kolejny efekt naszej współpracy - prezentujemy zatem „Pakiet Pudziana 3000zł”! To promocja skierowana do nowych Graczy, którzy dokonają 3 pierwszych depozytów na BETkonto. Podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygraną mnożymy x10!”

Wielkim atutem wirtualnych zakładów od Betfan jest fakt, że gra ta prowadzona jest z bonusem bez podatku. Tym samym wasze wygrane będą znacznie wyższe niż tradycyjnie. Do tego dochodzi jeszcze obłędna grafika, jak tłumaczy sam bukmacher. I w istocie, czeka na was bardzo wysokiej jakości zestawienie i propozycje, które poznacie nie tylko za sprawą popularnej piłki nożnej czy koszykówki. Dostępne są też wyścigi psów, kolarstwo torowe czy chociażby wyścigi konne. Opcji jest kilka, a wszystkie będą i są aktualizowane każdego dnia, bez wyjątków. Wystarczy przejść na stronę do zakładki gry, gdzie znajdziecie także i tenis czy żużel. Wszystko po to, by gracze mieli jak najwięcej ciekawych opcji wyboru. Pod każdym względem będziecie oczarowani mechaniką, która jest tam dostępna. Drużyny są co prawda fikcyjne, ale nie będzie to negatywnie wpływać na efekt końcowy.

Pamiętajcie, że takie zakłady, jak również wszelkie inne promocje ze strony, podlegają regulaminowi gry, który zaprezentował organizator.

Pomnóż wygraną x10

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy BetFan? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera BetFan