Powiększ swoją wygraną +20% w Betfan

Powiększ wygraną +20% w BetfanBetfan wszedł na polski rynek z bardzo odważnym zestawem bonusów i promocji bukmacherskich. To właśnie za sprawą jednej z takich akcji możecie sobie podwyższyć wartość swojego kuponu. W tym przypadku, będzie to nawet 14 lub 20%. To stawki, których brakuje u konkurencji, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę prostotę realizacji tych założeń. Jak cały ten proces wygląda w praktyce? Jeśli tylko dodacie do swojego kuponu co najmniej dwa zdarzenia z łącznym kursem na poziomie co najmniej 2,00, otrzymacie w zamian podwyższenie stawki o 14%. Jeśli z kolei zdecydujecie się na cztery propozycje na samym kuponie, łącznie zyskacie wówczas 20% więcej – absolutny fenomen!

Zwykle warunki i zasady mówią nam, że by zyskać 20% więcej, bukmacher oczekuje od nas co najmniej dwa razy więcej spotkań na kuponie. W Betfan zdecydowano jednak mocno podbić ofertę promocyjną, dzięki czemu wystarczą dwa lub cztery zdarzenia. W tym drugim przypadku należy jedynie pamiętać, by łączony kurs był nie niższy niż 4,00. To ty zdecydujesz, ile kasy chcesz wygrać – jak deklaruje sam bukmacher w haśle promocyjnym. Obowiązuje regulamin gry.

Powiększ swoją wygraną o + 20%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy BetFan? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera BetFan