Odbierz bonus 50 zł na mecze Leszno od LVbet

Dziś praktycznie każdy legalny bukmacher w Polsce sponsoruje co najmniej jeden zespół sportowy w naszym kraju. Taki sponsoring pomaga mu w marketingu i wizerunku, zaś sami sportowcy, kluby mogą liczyć na niezbędną dziś pomoc finansową. Niektórzy bukmacherzy rozszerzają swoją współpracę także o promocje dla klientów takich klubów. Dzięki temu fani Unii Leszno mogą liczyć na bonus w LV BET.

Masz karnet, weź bonus 50 zł od LVbetLV Bet to zupełnie nowy sponsor Unii Leszno, z którą podpisał umowę pod koniec lutego tego roku. Klub ten w całej swojej historii zdobył aż 18 tytułów Mistrza Polski, a od 2017 roku rządzi w naszym kraju z 4 mistrzostwami z rzędu. W tych trudnych czasach pandemii może jednak liczyć na pomoc LV BET. Ten legalny bukmacher stał się nie tylko głównym sponsorem, lecz także ma coś dla kibiców z Leszna i okolic. Każdy bowiem, kto ma wykupiony karnet na sezon 2021 może dostać bonus w wysokości 50 PLN do wykorzystania u bukmachera. Jak go otrzymać?

Na adres mailowy promocje@lvbet.pl z tytułem Karnet Unia Leszno należy wysłać zrzut ekranu z systemu biletowego bilety.ksul.pl wraz z obecnym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu. Jeśli mamy założone i zweryfikowane konto w LV BET, to możemy w ciągu 48 godzin otrzymać na swoje konto bonus w wysokości 50 PLN. Będzie on ważny przez 30 dni. W tym czasie należy obrócić go na stronie LV BET 4 razy, gdzie za każdym razem nasz kupon solo lub ako będzie miał kurs minimalny 1.75. Obejmuje on całą ofertę w LV BET z wyłączeniem sportów wirtualnych.

Obstawiaj mecze Leszno z bonusem 50 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet