Bonus bukmacherski do 300zł na sporty wirtualne w LVbet

300 złotych w gotówce bonusowej. Właśnie taka kwota może zasilić twoje konto na stronie LVbet. Środki te w całości nakierowane będą na zakłady wirtualne, czyli takie, w których zmagania toczone są w całkowicie wirtualnym środowisku. Może to być piłka nożna, ale również wyścigi konne lub chartów. Warto zatem zapewnić sobie 50% więcej na grę już w tej chwili, szczególnie, że sama promocja wygaśnie tuż po północy 13-go stycznia. Minimalna wartość bonusu jaką możecie sobie zapewnić to 20 złotych, co jest ciekawym uzupełnieniem oferty przedstawionej przez LVbet. Poza taką premią widnieje tam bowiem co najmniej kilka innych dodatków, tak na grę na żywo, jak również zakłady klasyczne, których jest tam zwykle do kilku tysięcy.

Lvbet bonus 50% więcej do kwoty 300 złotychDepozyt zapewni wam 50% więcej do kwoty 300 złotych, co w praktyce przy wpłacie na poziomie 600 złotych zapewni wam górny limit możliwości tej premii. Naturalnie musicie pamiętać o kilku podstawowych zagadnieniach. Przede wszystkim promocja aktywna jest tylko jeden raz na danego użytkownika i zakładanie potencjalnych kont na innych mieszkańców domu nie przyniesie tu pożądanego efektu. Wszystkie środki zdobyte w ten sposób należy 6-krotnie obrócić i dopiero wówczas będą możliwe do wypłaty na swoje konto z którego dokonaliście wcześniejszego depozytu. Nie jest dozwolone stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają. Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.

Więcej informacji o tym jak grać, znajdziecie w regulaminie bonusu LVbet. Został on podzielony na kilkanaście odpowiednich punktów, które objaśniają jak działają warunki i zasady przypisane do zagadnienia. Dodatkowo, do waszej pomocy oddelegowano wsparcie techniczne, działające tu za sprawą czatu na żywo. Gdy natomiast interesuje was więcej dodatków, niekoniecznie na ten produkt, wystarczy przejść do działu promocyjnego. LVbet jako jeden z polskich bukmacherów, który oferuje najwięcej akcji powiązanych ze wsparciem swoich klientów.

Odbierz do 300 zł w gotówce

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet