Obstawiaj sporty wirtualne z bonusem 20 zł w STS

Konkurencja na rynku bukmacherskim jest całkiem spora. Dominuje tu firma STS, która ma blisko 50% całej branży. Jednak coraz mocniej o klienta walczą także i inne marki. W związku z tym i sam STS proponuje nam coraz to nowsze promocje. Jedna z nich przygotowana została dla nowych graczy i zapewnia zakład bez ryzyka 20 złotych na sportach wirtualnych.

Bonus na sporty wirtualne 20 zł w STSTego rodzaju kupon to jedna z najczęściej stosowanych przez bukmacherów promocji. Polega na tym, że w razie porażki pieniądze wracają na nasze konto. Jak to wygląda w STS? Otóż po założeniu konta nowy klient może tego samego dnia skorzystać z oferty bez ryzyka. Konieczne jest zawarcie z konta depozytowego zakładów SOLO lub AKO, z minimalnym kursem ogólnym kuponu 1,9. Mogą one dotyczyć wyłącznie sportów wirtualnych. Do wyboru tu mamy rozgrywki piłki nożnej, tenis, koszykówkę, wyścigi psów lub koni. Kiedy wygrywamy kupon, to pieniądze automatycznie wpadną na nasze konto. Inaczej jest jednak w przypadku przegranej. Tutaj w związku z ofertą bez ryzyka, do 20 złotych przegranych z pierwszych kuponów trafi na konto bonusowe. Każdy klient otrzymać może tylko jeden bonus w ramach akcji.

W tym wypadku środki te podlegają obrotowi x3 po kursie 1.91. Po spełnieniu tych warunków środki zostaną przesunięte z konta bonusowego na główne. W takim wypadku okaże się, że ryzyko się opłaciło.Przypominamy też o tym, że na początek nie tylko można zdobyć bonus od depozytu do 1200 złotych. STS proponuje nam także identyczny zakład bez ryzyka w sekcji BetGames, gdzie także można dostać zwrot do 20 złotych.

Odbierz bonus 20 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS