Zgarnij część z puli 500 000zł w loterii STS

Ogromny sukces, jaki w ostatnim czasie odnosi STS, jest odczuwalny dla każdego fana zakładów sportowych. Marka wylądowała niedawno w prestiżowym zestawieniu największych 50 firm zestawienia EGR. Samo to w sobie jest tu potężną promocją i wyróżnieniem działań podejmowanych przez firmę. Teraz miło nam ogłosić, że do długiej listy sukcesów doszła także współpraca ze słynnym Duńczykiem – Peterem Schmeichelem, wieloletnim reprezentantem kraju i Manchesteru United. Znany golkiper to ambasador firmy, ale też przedstawiciel najnowszej loterii, która właśnie trwa w tej chwili. Za jej sprawą bukmacher wyda aż 500 000 złotych w nagrodach, co jest jedną z większych puli jakie możecie obecnie znaleźć w sieci. Świętna na wypasie? Dokładnie tak!

Zgarnij część z puli 500000Pln w loterii zakładów sportowych STS

Zgarnij część z puli 500000Pln w loterii zakładów sportowych STSW wydarzeniu może wziąć udział każdy zarejestrowany gracz tej firmy. Jeśli zatem wciąż nie macie konta, możecie przez taki proces przejść w tej chwili. Całość nie zajmie wam zbyt dużo czasu, a weryfikacja konta następuje od razu w tej samej chwili. Dzięki temu zaraz po zalogowaniu będziecie mogli dołączyć do walki o swoje losy. Co w ogóle musicie tu zrobić? Wystarczy zagrać kupon solo lub ako przy minimalnym kursie na poziomie 1,85 za stawkę 11 złotych lub dokładną wielokrotność. Może to być zatem 22 czy 33 złotych i więcej. Każdy kupon, który okaże się wygrany, zapewni wam odpowiednie losy, szczególnie, że każdego tygodnia wydawanych jest 1 000 bonusów bukmacherskich. W praktyce wygląda to tak: „W każdym tygodniu wylosujemy 1 000 losów, których właścicieli nagrodzimy bonusami w postaci 25 zł. W wielkim finale (losowanie 27.12) z nagrodą 500 000 PLN wezmą udział wszystkie kupony spełniające warunki w okresie trwania loterii! Łączna pula wszystkich nagród przekracza 730 000 PLN! Sprawdź szczegóły akcji, wykorzystaj swój potencjał i wejdź do gry o wielką kasę.” – brzmi dobrze, a przy tym szalenie prosto, bowiem koncentruje się po prostu na grze.

Warunki i zasady udziału w loterii

Na stronie znajdziecie oczywiście zestawienie zwycięzców tygodnia z konkretnymi nagrodami, ale też całkowity zestaw FAQ. To właśnie tam widoczny jest regulamin, czyli wszelkie warunki i zasady dotyczące gry. Nie braknie zatem terminów, stawek minimalnych i maksymalnych oraz wymaganego obrotu. To zebrane w jednym miejscu dane o tym jak grać, by STS w istocie wypłaciło wam należne nagrody. Pamiętajcie o tym i zacznijcie od lektury jeszcze przed startem swojej zabawy w sieci. Zwyczajnie się to opłaci, bowiem zwiększycie swoje szanse na końcowy sukces.

Zgarnij część z puli 500000Pln

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS