Cash back 30 zł co poniedziałek w bonusie Totolotek

Nie lubię poniedziałku to nie tylko tytuł popularnego polskiego filmu, lecz także maksyma wielu z nas, kiedy po weekendzie musimy wrócić do pracy. Pierwszy dzień tygodnia nie należy do przyjemnych, także i dla graczy bukmacherskich, którzy najlepsze mecze weekendowe mają za sobą. Na całe szczęście w przypadku bukmachera Totolotek można liczyć na znaczne umilenie tego dnia.

Cashback na zły poniedziałek w TotolotekJak już wspomnieliśmy, zazwyczaj w poniedziałki w przypadku meczów piłkarskich mamy do czynienia z końcówkami kolejek. Z reguły oznacza to, że nie mamy za wiele do wyboru spotkań. Coś się jednak z reguły znajdzie. W przypadku bukmachera Totolotek możemy liczyć na ciekawą promocję z cashbackiem. Otóż od 1 marca aż do odwołania w każdy poniedziałek aktywna jest promocja Grany Poniedziałek. Naszym zadaniem jest postawienie kuponu na mecze piłkarskie rozgrywane w poniedziałek. Mają to być wydarzenia tylko z serii 1x2, które mogą dotyczyć oferty przedmeczowej oraz na żywo. Na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 2 mecze, które dadzą nam łączny kurs minimum 2,00. Kupon musi zostać postawiony za minimum 31 złotych.

I teraz mamy dwie całkiem korzystne drogi. Jeśli wygrywamy kupon, to po prostu środki z niego wylądują na naszym koncie i będziemy mogli cieszyć się wygraną. Jeżeli jednak nasz kupon okaże się przegrany, to możemy ubiegać się o promocyjny cashback. Konieczne jest wtedy skontaktowanie się na drugi dzień z Biurem Obsługi Klienta, dzięki czemu może zostać nam przyznany kod bonusowy na cashback o wartości 30 złotych. Musi zostać on wykorzystany do końca środy i obrócony jeden raz na każdym sporcie dostępnym w ofercie z kursem za kupon 2,00. Jak zatem widać, w razie niepowodzenia, lecz późniejszego wygranego cashbacku możemy odzyskać prawie cały zwrot za przegrany kupon.

Odbierz cash back 30 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek