Bonusy Bukmacherskie - Darmowe Kupony

darmowe kupony w bonusie od bukmacherówRynek bukmacherski niewątpliwie w ostatnich latach niezwykle się rozwinął dowodem na to są liczne krajowe i zagraniczne firmy bukmacherskie, z których usług możemy na co dzień korzystać. Nie da się ukryć, że przy całkiem sporej konkurencji, takie firmy zaczynają mocniej walczyć o klienta. Dowodem na to są specjalne bonusy powitalne, bonusy od depozytów, akcje specjalne. Jedną z ciekawych opcji dla stałych graczy czy też świeżaków są darmowe kupony.

Na czym one polegają darmowe kupony?

Oczywistym jest, iż postawienie wybranego zakładu, czyli kuponu u bukmachera nie jest możliwe bez własnych środków pieniężnych (o ile nie jest to darmowa symulacja bez końcowej wygranej). W zależności od firmy konieczne jest minimalne postawienie 1, 2, 4, 5 czy 10 złotych na zakład. Jest to normalna sytuacja, która panuje od początku hazardy na świecie. Jednak zdarzają się i takie sytuacje, kiedy możemy otrzymać darmowe kupony. Wybrana firma bukmacherska oferuje nam opcje postawienia kuponu, za który nic nie zapłacimy. Uspokajamy jednak, nie ma nic za darmo!

Może ciebie zainteresować: Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Rodzaje darmowych kuponów u bukmacherów internetowych

Wszystko jest tutaj uzależnione od polityki prowadzonej przez bukmachera. Darmowy kupon może przybierać zupełnie inne formy. Przykładowo, jedna z polskich firm oferuje nam program afiliacyjny. Polega on na tym, iż wraz z postawieniem kuponu na wybraną kwotę, braniem udziału w specjalnych akcjach, na nasze konto wpływają punkty. Im więcej takich punktów uzbieramy, tym oczywiście lepiej dla nas. Oprócz wymieniana punktów na nagrody czy też bonusy, możemy je wykorzystać właśnie na darmowe kupony. Polega to na tym, że przykładowo za sumę 200 punktów możemy postawić darmowy zakład na kwotę 2 złotych. Z pewnością obostrzony będzie dodatkowymi warunkami, czyli minimalna ilość meczy, wydarzeń sportowych na kuponie lub też minimalny kurs. Niemniej jednak, jeśli spełnimy wszystkie te warunki i uda nam się zrealizować pomyślnie kupon, to nagle z 2 złotych końcowa kwota zamieni się w kilkadziesiąt czy nawet kilkaset. Warto wiedzieć, że im więcej punktów posiadamy, tym darmowy kupon może zostać postawiony na wyższa sumę. W niektórych przypadkach dochodzi to do 50 lub 100 złotych.

Darmowe kupony a cashback bonus

Darmowe kupony mogą się w pewnym senie wiązać z opcją cashback. Polega ona na tym, że bukmacher oferuje nam częściowy lub całkowity zwrot postawionej sumy na wybrane spotkanie. Możemy wtedy zakład traktować jako darmowy, gdyż w sytuacji przegranej niczego nie tracimy z własnego konta. A jeśli wygramy. To tym lepiej dla nas. Promocje bukmacherskie w takich firmach bywają zróżnicowane. Czasem dochodzi do takich sytuacji, że jeśli postawimy jednego dnia 5 kuponów, to 6 możemy otrzymać gratis. To także forma zwiększenia środków i szans na wygraną.

Top promocje bukmacherskie z darmowymi kuponami

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user