Bonus bukmacherski 10 zł z finałem tennisowym WTA w STS

Finały WTA w STSFinały WTA to ciekawe wydarzenie tenisowe, które przyciąga każdego roku tysiące aktywnych typerów. Nic zatem dziwnego, że STS zdecydowało się skorzystać z okazji i dostarczyć nam propozycję z tym powiązaną. W najbliższym czasie, aż do końca października, zapewnicie sobie zwrot gotówkowy na poziomie 10 złotych, jeśli zdecydujecie się puścić konkretne kupony nawiązujące właśnie do opisywanych rozgrywek. Cel jest jeden, wystarczy postawić na nim co najmniej dwie propozycje z dokładnym wynikiem potyczki, gdzie pojedynczy kurs zdarzenia nie może być niższy niż 1,60. Wartość kuponu musi przy tym wynosić dokładnie 21 złotych, bowiem tylko takie będą rozpatrywane w bonusie STS.

Jeśli kupon zakończy się przegraną, otrzymacie od bukmachera zwrot na poziomie 10 złotych. Akcja dotyczy wszystkich waszych kuponów, aczkolwiek sam bonus wypłacany jest tylko jeden raz i nie można już do niego wracać. Jak pisze STS - w celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Pozostałe zapiski regulaminowe możecie znaleźć bezpośrednio na stronie STS. Widoczny jest tam także licznik oraz oczywiście spis dostępnych wydarzeń, na które można w tym czasie stawiać. Tenis stanowi dużą część pełnej oferty tego bukmachera, dlatego też znajdziecie tu wiele propozycji nawiązujących do waszych oczekiwań. Koniecznie spróbujcie i grajcie o maksymalne stawki pieniężne!

Odbierz bonus 10 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS