Bukmacher - bonus powitalny na start

Zakłady bukmacherskie bonus za rejestracjęWszyscy cenimy sobie dobre i proste w realizacji bonusy bukmacherskie. To naszym zdaniem jeden z dwóch głównych czynników, na podstawie których użytkownicy wybierają strony, na których rejestrują swoje konta.

Drugim jest oczywiście wysokość oferowanych kursów i podejście do samej oferty zakładów sportowych. Mając to na względzie chcemy przedstawić wam rozpiskę, która opisuje bonusy w zakładach bukmacherskich za rejestrację. Ta akcja jest zresztą o tyle ważne, iż najpewniej zapewni największą premię, jaka w ogóle możliwa jest u danej firmy. Nie spotkaliśmy się jeszcze z bonusami – poza loteriami – które same w sobie przewyższały właśnie te. To dobry prognostyk, ale jednocześnie wyzwanie przed wami.

Na jakie elementy należy zwracać uwagę i które będą kluczowe?

Czym jest bukmacher bonus na start?

Po pierwsze bukmacherski bonus powitalny to taki, który otrzymują wyłącznie nowi gracze. Można je zrealizować najczęściej do 30 dni po założeniu swojego konta. Standardowo dotyczą podwojenia wpłacanych środków w pierwszym, czasem nawet w trzech pierwszych depozytach. Taki współczynnik 100% daje nam np. maksymalnie o 600 złotych więcej.

Tym samym, jeśli wpłacicie taką kwotę, do rozdysponowania zgarniecie łącznie 1 200 złotych. Rzecz jasna jest to powiązane z różnymi warunkami, które opiszemy poniżej. Takie akcje często liczone są z innymi promocjami, mogą to być gadżety czy darmowe spiny do wykorzystania w kasynie. Stąd też tak ważna jest wstępna analiza i poznanie możliwości danych bukmacherów.

Pamiętajmy, że w Polsce funkcjonuje siedem marek, które operują całkowicie legalnie, w zgodzie z licencjami Ministerstwa Finansów. Są to STS, Fortuna, Milenium, Totolotek, eToto, LVBt i Forbet. Przechodzimy jednak do zapisków regulaminu, które musicie znać w przypadku premii za rejestrację. To tzw. bonusy powitalne, które zawsze widnieją na witrynie jako pierwsze, czasem są to jedyne bonusy dla graczy.

Przykładowy regulamin może brzmieć następująco: "Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na ekonto, klient musi w terminie 120 dni od zasilenia konta bonusowego, dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania dowolnych zakładów (z zastrzeżeniem ust. 6 poniżej) za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91." – jak zatem widzicie, wskaźnik ten jest tu oczywisty. Korzysta z tego absolutnie każdy bukmacher. Do tego dochodzi zapisek o treści: „Nadto, możliwość wykorzystania bonusu kończy się kiedy wszystkie zawarte na koncie bonusowym kupony zostają rozstrzygnięte, a saldo konta jest mniejsze niż 2 zł, co uniemożliwia dalszą grę.” – z takiej formuły korzysta polski STS.

Jak to z kolei jest u konkurencji z Forbet? Za obrót obiera się łączną kwotę postawionych zakładów. Do wykonanego obrotu nie jest zaliczana wygrana w zakładzie, tylko stawka za jaką został zagrany zakład. Dla przykładu wygrywając zakład za 100 pln po kursie 1,7 i wygranej 170 pln do obrotu wlicza się jedynie 100 pln, czyli wartość za jaki zakład został postawiony. Do obrotu zaliczane są również zakłady przegrane.” – jak zatem widzicie, wygląda to podobnie, chociaż kluczowy jest współczynnik minimalny obrotu. Generalnie im będzie on niższy, tym lepiej dla każdego zainteresowanego.

Bukmacherskie bonusy powitalne są o tyle ciekawe, że podwajają posiadane środki. To z kolei idealny start, tak dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Bo przecież im więcej mamy gotówki na grę, tym potencjalnie większe wygrane.

Top bonusy na start u bukmacherów online

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user