14% więcej do zgarnięcia co piątek w bonusie od forBet

Często się tak zdarza, że bukmacherzy w Polsce oferują tylko ciekawe promocje dla swoich klientów internetowych. Tymczasem wciąż przecież wiele osób woli obstawiać zakłady za pośrednictwem klasycznych punktów naziemnych. W pewnym sensie odstępstwem od tej reguły jest forBET, który oferuje klientom stacjonarnym tak zwany piątek na bogato.

Zwiększ swoje wygrane grając bez podatkuOd lat w naszym kraju obowiązuje podatek od kuponów. Polega on na tym, że z każdego kuponu bukmacher pobiera 12% wartości i przekazuje go potem do Skarbu Państwa. Przez to nasze finalne wygrane są mniejsze ze współczynnikiem 0.88. Bukmacherzy stosują zatem specjalne oferty, które mają zwiększyć procent od wygranych kuponów. Większość z nich dotyczy jednak gry online. Piątek na bogato to tymczasem promocja bukmacherska dostępna w punktach naziemnych.

Zadaniem każdego z klientów jest postawienie w okienku lub za pomocą terminalu kuponu za co najmniej 20 złotych. Taki kupon ako musi zawierać minimum 3 zdarzenia związane z ofertą przedmeczową, na żywo, jak i również sportów wirtualnych. Każde z takich zdarzeń musi mieć kurs 1.30 lub wyższy. Jeśli spełnimy te warunki, to dzięki temu nasz kupon zostanie automatycznie powiększony o 14%. W takim wypadku współczynnik za wygrane zwiększy się na kuponie z 0.88 na 1.02.

Jak już wspomnieliśmy, oferta ta dostępna jest wyłącznie w punktach naziemnych i przez cały piątek. Nie obowiązuje przy tym na kupony systemowe, oferty Combo Expert czy też zakłady długoterminowe.

Oczywiście w ofercie forBET znajdziemy także coś dla klientów online. Już w pakiecie powitalnym za założenie konta do zdobycia są 3 osobne nagrody. Warto zatem sprawdzić wszystkie dostępne promocje.

Graj bez podatku

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET