Free bet 20zł plus 20zł z rejestracją bez depozytu w TotalBet

Bukmacher internetowy TotalBet przygotował specjalną ofertę dla nowych graczy. Otóż teraz można liczyć na coś, co moglibyśmy nazwać małym połączeniem bonusu bez depozytu i od wpłaty. W ramach kilku mniejszych nagród można bowiem zdobyć freebety o łącznej sumie 40 złotych.

Załóż konto, odbierz freebety w totalBetNajnowsza oferta przygotowana została z myślą o wszystkich osobach pełnoletnich, które jeszcze nie mają założonego konta na stronie TotalBet. Otóż jeśli pomyślnie przejdziemy rejestrację i weryfikację konta, to w nagrodę dostaniemy do wykorzystania darmowy zakład o wartości 20 złotych. To jednak dopiero początek prezentów. Gdy podczas zakładania konta wyrazimy zgodę na wszystkie oferty marketingowe, to kolejnym naszym bonusem będzie freebet o wartości 5 złotych.

Następnie musimy po raz pierwszy doładować swoje konto. Jeśli wpłacimy co najmniej 10 złotych, to wpadnie nam na konto kolejny bonus w postaci freebetu 5 złotych. W dalszej kolejności możemy postawić swój pierwszy kupon, którego wartość musi wynieść minimum 5 złotych. Już za to otrzymamy jeszcze 5 złotych freebetu. Finalnie zaś możemy postawić kupon za co najmniej 5 złotych na sporty wirtualne i tyle samo dostać w postaci freebetu. Łącznie zatem dostaniemy darmowe zakłady o wartości 40 złotych" 1x20 + 4x5, które kosztować nas mogą zaledwie 10 złotych.

Każdy z przyznanych nam freebetów będzie miał ważność 7 dni. W tym czasie należy go wykorzystać na dowolne zakłady w ofercie, gdzie konieczne jest postawienie kuponu solo lub ako z kursem minimalnym wynoszącym 2.00. Wszystkie wygrane z freebetów od razu lądują na naszym koncie, więc nie trzeba potem ich obracać u bukmachera. Szczegóły oferty na stronie TotalBet.

Odbierz free bet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet