Bonus bukmacherski freebet 20plus20 w Totalbet

20 złotych plus 20 złotych? Jak to się mówi – mieć, a nie mieć! Taką informacją zachęca Totalbet, które ma dla swoich graczy nową promocję powitalną. Dzięki niej zapewnicie sobie dwa poziomy freebetów, które spłyną na nowe konta i będą dostępne do użytkowania w wybranych dyscyplinach. Tym samym, gdy tylko szukacie dla siebie nowego miejsca z dobrymi kursami, bonusami i licznymi sportami, będzie to ciekawa alternatywa. Za samo przejście przez formularz rejestracyjny, a nie zajmie wam to dłużej niż kilkadziesiąt sekund, otrzymacie od firmy freebety o łącznej wartości 20 złotych. Będą one dostępne w równych częściach (po 5 zł każdy) na piłce nożnej, koszykówce, tenisie oraz siatkówce.

Freebet 20 + 20 w TotalbetZakłady te będziecie mogli zrealizować tam dowolnie. Co ważniejsze, wszelkie środki finansowe, które wygracie za sprawą takich zakładów, należeć będą do was. Nie ma tu tym samym słynnego warunku obrotu, który zdecydowanie niszczy przyjemność z gry u większości konkurentów. To dobra wiadomość dla was samych, dlatego też korzystajcie. To jednak nie koniec. Totalbet ma dla was także drugą część tej premii, bowiem zdobyć można jeszcze kolejnych do 20 złotych. Otrzymacie tam 5 złotych za wyrażenie zgód marketingowych i następnie kolejnych po 5 złotych za pierwszy depozyt, pierwszy zakład z salda głównego oraz pierwszy zakład na sporty wirtualne. Są one częścią oferty Totalbet, dlatego fajnie przetestować i ocenić samemu, dlaczego tysiące ludzi z całego kraju realizuje się właśnie w tego typu propozycjach. A jest w czym przebierać.

Promocja na freebety jest oczywiście jednorazowa i dotyczy wyłącznie nowych graczy tejże marki. Po założeniu konta czekać będą na was kolejne promocje, a ta rozpocznie wspaniałą przygodę. Oczywiście możecie także liczyć na bonus powitalny, który zakłada bezpośrednie doładowanie konta i korzyści z tego wynikające. O tym zagadnieniu, jak również o każdym kolejnym, przeczytać będzie można na witrynie Totalbet, gdzie zresztą z tego miejsca zapraszamy. Prosimy jedynie pamiętać, że ten bonus, podobnie zresztą jak każdy kolejny, dostępny będzie dla was razem z regulaminem. Te warunki i zasady są w pełni obligatoryjne i możecie z się z nimi zapoznać jeszcze przed rejestracją. Wyjaśniają one wszelkie kwestie powiązane z grą i waszymi obowiązkami wobec operatora. Freebety na start, gotowi? Do dzieła!

Odbierz freebet 20 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet