11 000zł z esportem IEM Katowice w LvBet

Do końca lutego w naszym kraju odbywa się jedna z najważniejszych imprez esportowych na świecie, jaką jest Intel Extreme Masters. Tylko w samej grze CS:GO do rozdania są nagrody z puli miliona dolarów! Bukmacher LV BET zdecydował się na organizację własnego turnieju dla tych osób, które lubią obstawiać wydarzenia esportowe. W bonusie Lvbet do wygrania są nagrody z puli 11 tysięcy złotych.

Turniej i Intel Extreme Masters Katowice 2021Z pewnością Intel Extreme Masters w Katowicach to od kilku latach wyjątkowe wydarzenie. W tym roku niestety po raz drugi z powodu pandemii odbywa się on bez udziału publiczności. Możemy jednak je oglądać online czy też obstawiać wydarzenia u bukmacherów. Właśnie z tym drugim związana jest oferta u LV BET. Ten znany bukmacher zachęca swoich klientów do obstawiania wydarzeń esportowych, rozdając 11 tysięcy złotych.

Aby wziąć udział w turnieju trzeba obstawiać kupony na esport za co najmniej 20 złotych. Każdy wygrany kupon zapewni nam punkty do tabeli turniejowej. Oblicza się je na podstawie kurs x liczba selekcji. Czyli im więcej mamy zdarzeń na kuponie i wyższy łączny kurs, tym teoretycznie lepiej dla nas. Można wybierać różne zdarzenia związane z grami Overwatch, Counter-Strike: GO, Dota 2, League of Legends, Starcraft 2, FIFA, King of Glory, Rainbow Six, Starcraft, Call of Duty, Warcraft 3 czy Valorant.

Na koniec na nagrody może liczyć 10 najlepszych graczy:

1. miejsce 4000 złotych

2. miejsce 2500 złotych

3. miejsce 1500 złotych

Nagrody trzeba 3 razy obrócić po kursie co najmniej 1.75.

Zawalcz o 4000 zł w gotówce

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet