50 zł cashbacku tygodniowo w promocji od STS

Obstawianie zakładów bukmacherskich to pewna forma hazardu, więc nigdy nie możemy być pewni, że Liverpool, Real Madryt czy Juventus nie przegrają czy zremisują z ostatnim zespołem w tabeli. Wtedy cały nasz kupon i postawione środki lądują w koszu. Na całe szczęście zdarza się, że niektórzy bukmacherzy oferują cashback. W przypadku firmy STS w każdym tygodniu możemy dostać do 50 złotych zwrotu.

Cotygodniowy cash back STSJeśli gramy sporo u bukmachera i niestety nie każdy nasz kupon jest zwycięski, to w całym tygodniu może się nam uzbierać trochę strat. Jeśli jednak będziemy korzystać ze specjalnej akcji w STS, to chociaż część tych strat w postaci cashbacku dostaniemy na konto. Konieczne jest kliknięcie w przycisk weź udział, a następnie obstawianie zakładów. Do cashbacku kwalifikują się tylko kupony ako zawierające zdarzenia przedmeczowe bądź na żywo.

Każdego tygodnia czeka nas zwrot gotówki w 2 etapach. Między poniedziałkiem a czwartkiem dostaniemy 20% do 30 złotych. Z kolei między piątkiem a niedzielą dostaniemy do 20 złotych. Łącznie zatem można dostać 50 złotych zwrotu, co wydaje się całkiem sensowną nagrodą pocieszenia.Nasz cashback ląduje jednak na koncie bonusowym. Konieczne zatem będzie jego obrócenie 3 razy po kursie co najmniej 1.91. Jeśli spełnimy te warunki, to środki możemy wypłacić z konta, zagrać nimi na dowolnych kuponach i zdarzeniach. Warto sprawdzić pełen regulamin promocji na stronie. Sama akcja tra już od dłuższego czasu i nie zapowiada się na to, że STS ją zakończy.Dobrze jest również sprawdzić inne ciekawe promocje dla graczy, w tym 2 niezwykle ciekawe bonusy powitalne.

Odbierz cash back 50 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS