Betfan bonusy i promocje

Czas oczekiwania na premię Betfan w końcu dobiegł końca. Marka zaoferowała właśnie swoją nową stronę, z której korzystać możecie nawet teraz. Czy na rynku pojawił się podmiot, który dołączy do grona polskich gigantów? Czy ich oferta będzie na tyle interesująca, by przykuć waszą uwagę? W naszym artykule poruszymy kwestię bonusów i premii, zatem będziecie dzięki temu w stanie sami określić, czy warto zakładać konto i jeśli tak, to z jakich powodów. Pewne jest natomiast to, że lista promocji stale będzie się tu rozwijać, a gracze sięgną po specjalnie przygotowane projekty, mocno rozbudowane i odmienne od tych, które już poznaliście. Jeśli zatem szukacie „świeżej krwi” lub dopiero zaczynacie swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, zdecydowanie polecamy przyjrzeć się Betfan i jego możliwościom.

Oferta powitalna bukmachera Betfan

Nie ma co ukrywać, że jednym z czynników decyzyjnych w zakresie zakładania konta są właśnie bonusy bukmacherskie. To one pozwalają wam realnie ocenić, czy operator zainteresowany jest współpracą z graczami i jeśli tak, to na jakim stopniu. Wydaje się oczywiste, że jeśli firma oferuje częste i korzystne dodatki, będzie ona nas wspierać na każdym etapie. I taki już teraz wydaje się Betfan, który na prostych przykładach pokazuje, jak zmienić niekorzystne bonusy na takie, które realnie was zaangażują w grę, ale przede wszystkim dostarczą lepsze warunki finansowe. Musicie bowiem wiedzieć, że wszelkie dodatki, które znajdziecie na stronach, mają zwykle przypisany konieczny obrót. Sprawia on, że potencjalne wygrane należy obracać, często w nieskończoność, co koniec końców prowadzi do sytuacji w której gracz przegrywa. Betfan zdecydowało się zmienić ten cykl i zaoferować zupełnie inne rozwiązanie. Z początku może się wydawać mniej korzystne, jeśli jednak zagłębicie się kompleksowo w zapiski, szybko zrozumiecie, że jest całkowicie odwrotnie. Stąd też zapraszamy was do artykułu, w którym przyglądamy się bieżącym dodatkom, jak również oceniamy ich szanse na dalsze promocje, które być może będą dodawane na przestrzeni zbliżających się tygodni.

Bonus na start od Betfan

Promocję tą nazwano Mega Pakiet 3 000 i niewątpliwie będzie czymś, z czym jeszcze do tej pory się nie spotkaliście. Betfan w istocie zatem spróbował nowych i świeżych rozwiązań, wychodząc jak widać z założenia, że konieczne jest przejście przez kolejny etap, by dogonić jeszcze te marki, które już działają na rynku. W pierwszej kolejności zdecydowano się na powiększenie doładowania gotówkowego za pierwszą, drugą i trzecią wpłatę. Odpowiednio zyskać można na tym nawet 1 500, 1 000 oraz 500 złotych. W przypadku Betfan wasze wpłaty będą wszak powiększane nie o 100%, jak to bywało u innych, lecz odpowiednio o 10, 8 i 5%. Dlaczego tak mało? Bowiem potencjalne wygrane, które zyskacie za sprawą gotówki bonusowej, będą tu mnożone… 10-krotnie (10x). Standardowo podwajacie bonus gotówkowy, który wynosi zwykle 1 000 złotych. Zyskacie zatem 2 000 złotych na dalszą grę. Jeśli jednak zyskacie 150 złotych na wpłacie w Betfan i uda się wam obrócić premię, zyskacie 300 złotych co automatycznie zostanie powiększone 10-krotnie do kwoty 3 000 złotych.

Bonus na start od Betfan

A to już naprawdę pokaźne pieniądze, wobec których żaden gracz nie przejdzie przecież obojętnie. Dlatego też warto spróbować, zwłaszcza, że całość prezentuje się prosto i przejrzyście, co dodatkowo bukmacher podkreśla odpowiednią infografiką. To, jak dokonać wpłaty, np. przy drugim depozycie, obrazuje też krótki zapisek, który pozwolimy sobie wam przytoczyć: „(…) wartość „bonusu do gry” od drugiej wpłaty wynosi 8%. Maksymalny „bonus do gry” od drugiej wpłaty wynosi 100 PLN (Klient otrzyma 100 PLN przy wpłacie 1250 PLN, natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny „bonus do gry” 100 PLN). Minimalna kwota drugiej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł;” – o pozostałych zagadnieniach powiązanych bezpośrednio z pierwszą i kolejnymi wpłatami, przeczytacie na stronie bukmachera.

Promocje dodatkowe na stronie Betfan

Sam bukmacher nie wszedł oczywiście na rynek z zaledwie jedną promocją. Za sprawą włodarzy marki pojawiły się trzy kluczowe akcje, które dostępne są dla was w internecie już teraz. Jeśli chcecie skorzystać z nich wszystkich, musicie się oczywiście zarejestrować. Możecie tego dokonać poprzez kliknięcie przycisku „Otwórz konto”, który znajduje się w prawym górnym rogu witryny. Za jego sprawą zostaniecie poproszeni o wypełnienie prostego formularza, gdzie dodacie o sobie podstawowe dane, na podstawie których operator zweryfikuje, czy jesteście osobą pełnoletnią i czy nie podszywacie się pod kogoś innego. Betfan ma oczywiście sześcioletnią licencję na prowadzenie działalności, którą zagwarantowali sobie poprzez Ministerstwo Finansów. Całość działa tu zatem nienagannie i możecie liczyć na pełne wsparcie całej firmy. Po założeniu konta od razu będziecie gotowi do przejścia przez kolejne etapy bonusowe, poczynając od akcji powitalnej, którą przedstawiliśmy wam już szczegółowo wyżej. Jeśli z kolei interesują was kolejne zagadnienia powiązane z grą, zapraszamy do kolejnego akapitu.

Pierwszym zagadnieniem premiowym, o którym chcemy wspomnieć jest polski podatek od gry. Jak wiecie, sprawia on, że kupony polskich bukmacherów są po prostu niższe i nie mogą konkurować z zagranicą. Betfan wydaje się, że jednak chciałoby tej sytuacji uniknąć, dzięki czemu powstała promocja, która powiększy każdy wasz kupon o 14%. Wystarczy, że znajdą się na nim co najmniej dwa zdarzenia, a łączny kurs wyniesie 2,00. To jednak nie koniec, co firma podkreśla następującymi informacjami: „Możesz zagrać kupon ze współczynnikiem 1 albo zgarnąć więcej! Jeśli na Twoim kuponie znajdą się 4 zdarzenia z kursem łącznym 4, to dorzucimy coś extra! To łącznie aż 20% więcej niż w standardowej ofercie. Gotowy? Po prostu kliknij ZAGRAJ i ciesz się emocjami!” Ty tu decydujesz jaki kupon i na jakiej podstawie zagrasz. Bukmacher nie narzuca tylko jednej opcji, co będzie ciekawym rozwiązaniem do dalszych analiz i na pewno ciekawą alternatywą do opcji, które już mogliście poznać. Taki dodatek to jednak dopiero drugie danie, a wciąż czeka deser i podwieczorek. Ten pierwszy z nich to Radar 365, bardzo tajemnicza akcja, którą Betfan opracowało dla wszystkich swoich graczy i opiera się ona na tym, że każdego dnia, przez cały rok, będą serwować wam inne, świeże dodatki, które po spełnieniu warunków zapewnią konkretny bonus. Nawet jeśli któregoś z nich nie zdążycie wykorzystać, już po północy aktywowany zostanie kolejny. Tak opisano całe przedsięwzięcie: „Radar365. Brzmi tajemniczo, prawda? Już wyjaśniamy. Nasz radar będzie poszukiwać dla Was najlepszych promocji każdego dnia. Z pewnością nie raz Was zaskoczymy. Wpadajcie do nas codziennie i grajcie!” - my już teraz wiemy, że w ten sposób zapewnicie sobie 50, 100 a nawet 200 złotych w doładowaniu gotówkowym. Betfan zachęca jeszcze hasłem „Nie grasz, nie wygrasz!”, które opiera się na 1 500 000 zakładów wydawanych każdego miesiąca, co siłą rzeczy może się nam założyć niejako na ciekawy bonus.

Bukmacher Betfan poza zakładami sportowymi dysponuje jeszcze działami Live oraz Esport i Rozrywka. Ta ostatnia sekcja może być dla was zaskoczeniem, jednakże my traktujemy ją jako ciekawy bonus i dodatek do pełnego zestawienia. Dzieje się tak za sprawą dodatkowych typów, które różnią się od bazowych i do tej pory wam znanych, ale zapewniają ciekawy dodatek, który pozwoli typować np. na to czy Ruch Chorzów zaliczy kolejny spadek lub czy Robert Lewandowski zaliczy w najbliższym czasie więcej niż dwusetną bramkę w Bundeslidze. Są też typy na przedterminowe wybory w Hiszpanii, wybory do Parlamentu Europejskiego czy na to, który samochód zyska nagrodę Europejski Samochód 2020 roku.

Warunki i zasady promocji

Wszystkie promocje internetowe (i nie tylko), również na Betfan, posiadają swoje regulaminy. Takie warunki i zasady to oczywiście obligatoryjne punkty, których trzeba przestrzegać i od których nie ma żadnych odstępstw. Musicie o tym wiedzieć, bowiem lwia część wszelkich problemów graczy wynika najczęściej z ich niewiedzy. Wiele osób ignoruje zapiski wychodząc z założenia, że wszelkie kwestie tego rodzaju są oczywiste i nie trzeba ich dodatkowo czytać. Tymczasem zapomina się, że warunki i zasady określają przede wszystkim to, przy jakich kursach można grać, jakie są terminy i których kwot musimy się trzymać. Nie mówiąc już o obrocie, który jest tu przecież kluczowy. Jeśli zatem gracie przykładowo kupony z kursem 1,50, a wymagany jest 2,50, to oczywiste jest, że nie uda się wam zrealizować założenia. Niby nic, a jednak kwestia zapalna, którą Betfan bardzo prosto wyjaśnia. Jeśli jesteście zainteresowani takimi punktami, wystarczy wybrać bonus i przejść do zapisków warunków i zasad, które najczęściej opracowane są w formie pliku PDF, zatem otworzy się on w dodatkowej stronie i może być przez was ściągnięty na dysk w dowolnej chwili. Przykładowy i istotny zapisek z zakresu obrotu pozwolimy sobie przytoczyć obok: „W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne (nabycia prawa do Nagrody), Klient musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia dowolnych zakładów AKO za łączną stawkę odpowiadającą 5-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym każdy z zakładów musi posiadać minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem łącznym (całkowitym) 2,00 oraz kursem minimalnym każdego zdarzenia 1,20.” – o pozostałych wyczytacie już na witrynie operatora.

Zagraj u bukmachera BetFan

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusach bukmacherskich firmy BetFan? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user