Odbierz bonus 20 zł na esport w LVbet

LV BET to jeden z tych bukmacherów, którzy często oferują swoim klientom atrakcyjne bonusy. Tym razem chcielibyśmy przedstawić okazję, dzięki której można zdobyć nagrodę w wysokości 20 złotych do wykorzystania w sportach wirtualnych.

Sięgnij po bonus na wirtualne

Sięgnij po bonus na wirtualne z LVbetOferta, o której piszemy to dwie dychy na wirtualne. Wytarowała ona w LV BET pod koniec ubiegłego roku i póki co dostępna jest w każdym tygodniu. Związana jest z sekcją sportów wirtualnych, gdzie można obstawiać mecze piłki nożnej, wyścigi czy też tenis. Jeśli w czasie całego tygodnia wydamy na kupony w tej sekcji co najmniej 100 złotych netto, czyli po odjęciu już podatku, to w następnym tygodniu dostaniemy na swoje konto 20 złotych bonusu także do wykorzystania na sporty wirtualne. Ważne jest jednak to, aby każde z takich zdarzeń posiadało kurs co najmniej 1.50.

Kiedy już otrzymamy swój bonus, to możemy go wykorzystać jedynie na tę samą sekcję. Kwota ta będzie ważna przez 30 dni do użycia, a przy tym podlega 5-krotnemu obrotowi na stronie LV BET. Dopiero po spełnieniu tych warunków można pieniądze wypłacić ze swojego konta.

Warto także wspomnieć o tym, że każda osoba, która wpłaci depozyt w wysokości co najmniej 20 złotych, będzie mogła sięgnąć również po bonus +50% na wirtualne. Maksymalnie można do 7 marca odebrać do 300 złotych takiego bonusu. Bardzo ważne jest spełnienie warunków obrotu, które w tym wypadku wynoszą x6. Warto zatem się spieszyć, gdyż w jednym tygodniu można skorzystać z dwóch osobnych promocji związanych z sekcją zakładów wirtualnych, gdzie do zdobycia są bonusy o wartości do 320 złotych.

Obierz bonus 20 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet