Totalbet bonusy i promocje

Oferta zakładów Totalbet

Totalbet to Polska firma, co samo w sobie jest wielką rekomendacją. Jeśli dodamy do tego, że działa na bazie licencji przyznanej przez Ministerstwo Finansów, otrzymujemy pełen obraz tego, że warto do nich zajrzeć i sprawdzić na jakiej podstawie otrzymali wszystkie, pełne zgody. Będziecie zaskoczeni. Na propozycje składa się nie tylko doskonałe zestawienie propozycji sportowych, a także tryb live, ale też zestawienie promocji i bonusów u bukmachera, które będą was wspierać od samego początku. Wystarczy się zarejestrować, by jako pełnoprawny gracz zyskać dostęp do szeregu unikatowych rozwiązań. A sam proces zakładania konta jest tu banalnie prosty i nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Wystarczy przerwa w pracy, by dopiąć jednostronicowy formularz. Po przejściu dalej będziecie mogli dokonać pierwszej płatności, którą wykonacie tak przez karty płatnicze Visa i Mastercard, jak i przez pozostałe propozycje, w tym Skrill czy Neteller, co w warunkach polskich wcale nie jest taką codziennością. Poniżej przedstawiamy wam to, jak prezentują się ich promocje i bonusy, które spotkacie na stronie i które będą z wami zawsze. Pamiętajcie o kilku czynnikach: z premii wcale nie trzeba korzystać – nie każdy musi lubić, po drugie, nie wszystkie wiążą się z wpłatami, co samo w sobie jest wielkim plusem od Totalbet.

Totalbet oferta zakładów

Jak zacząć w zakładach to z promocją powitalną

Totalbet proponuje dwa rodzaje salda. To klasyczne, ale też bonusowe, które widzimy po zalogowaniu. Jeśli tylko chcecie i zarejestrujecie swoje konto, zyskacie 100% więcej od wpłaty nawet do 500 złotych. Przy takim właśnie depozycie na waszym koncie znajdzie się zatem 1 000 złotych na dalszą grę, co samo w sobie jest bardzo znaczącą i ciekawą kwotą. Po rozliczeniu kuponów z wymaganym obrotem depozytem, możesz obstawiać z konta bonusowego. By z kolei wypłacić środki z konta bonusowego, obróć nimi 6 razy (6x) po kursie min. 2,00. Każdy kupon musi posiadać min. 3 zdarzenia z kursami wynoszącymi co najmniej 1,20. Taka akcja bonusowa to świetny początek.

Wspomnieliśmy we wstępie, że wcale nie jest konieczne, by dokonywać wpłaty. Jest to jeden z głównych atutów gry na Totalbet. Trzeba bowiem pamiętać, że nie każdy jest przekonany, czy zakłady sportowe to dobry pomysł i przede wszystkim wart czasu i pieniędzy. Dlatego też w grę wchodzi freebet, czyli całkowicie darmowy zakład. Przy rejestracji i obstawianiu kuponu można się o niego ubiegać wybierając odpowiednie pole. Na tej podstawie zyskacie 25 złotych na grę, które po potencjalnej wygranie może być… natychmiast wypłacone. To wielka ulga i możliwość, której nie dostaniecie u konkurentów.

Premie dodatkowe dla graczy

W stałej ofercie zakładów dostępne są jeszcze dwie promocje. Pierwsza z nich to Total Bonus. Na jego podstawie kupony, które zawierają co najmniej pięć zdarzeń, będą powiększane o odpowiedni procent. Początkowa stawka za pięć propozycji podniesiona będzie o 5% z kolei przy dziesięciu pozycjach całość zwiększy się aż o 30%. Sami decydujecie ile meczów dodacie do swojego kuponu. Pewne jest to, że wygrane będą znacznie większe, zatem ryzyko opłaci się jak nigdy wcześniej.

Drugą akcją jest z kolei tzw. Safebet. Tu z kolei mówi się o grze bezpiecznej, pozbawionej ryzyka. Jak to funkcjonuje? Czytamy na stronie organizatora: „Każdy gracz zna gorycz, gdy jedno zdarzenie psuje cały kupon. Dzięki promocji Bezpieczny Zakład unikniesz takich rozczarowań. Gdy jedno zdarzenie będzie nietrafione, zwrócimy Ci postawione pieniądze. Bezpieczny Zakład aktywuje się automatycznie na każdym kuponie spełniającym warunki promocji.”

Warunki i zasady promocji

Pamiętajcie: wszystkie promocje w zakładach podlegają ogólnemu regulaminowi. To bardzo ważne, by przestrzegać go za wszelką cenę. Znajdziecie tam wszystkie kluczowe informacje, jak te o koniecznym obrocie, ale też o środkach finansowych w wydaniu minimum i maksimum, czy też czas jaki będziecie mieli na samą grę. Opcji jest wiele, dlatego nie wahajcie się i próbujcie. Wygrane mogą tu imponować!

Czytaj: Regulamin przyznawania bonusów u bukmachera Totalbet

Zagraj u bukmachera TOTALbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusach bukmacherskich firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user