20 zł freebet oraz do 500 zł w bonusie na start od STS

Aż dwa bonusy powitalne u bukmachera internetowego STS

bonus na start w sts, darmowy zakład i darmowa gotówkaW bonusie bukmacherskim STS dla nowych graczy otrzymasz 20 zł na darmowy zakład za samą rejestrację i użycie kodu promocyjnego: freebet. Dodatkowo otrzymasz nawet do 500 zł darmowej gotówki za pierwszy depozyt.

Sprawdź szczegóły oferty z darmowym zakładem: Darmowy zakład sportowy | 20 zł freebet w STS

A poniżej szczegóły oferty bonusu od pierwszej wpłaty:

Ten atrakcyjny bonus powitalny może otrzymać każdy nowy gracz. Ogromną zaletą jest tutaj fakt, iż pieniądze otrzymamy na konto bonusowe od razu po wpłacie depozytu. Do otrzymania bonusu oczywiście musimy spełnić kilka istotnych warunków. Bardzo ważne jest to, że sami decydujemy, ile pieniędzy otrzymamy na konto bonusowe od STS. Przyznane nam dodatkowe środki będą uzależnione od wysokości naszego pierwszego depozytu. Jeśli wpłacimy na konto 50 złotych, to od bukmachera otrzymany kolejne 50 w gratisie. Jeśli będzie to kwota 100, to na konto wpłynie druga stówka. Maksymalną kwotą, którą możemy otrzymać w ramach akcji bonusowej jest 500 złotych, więc jak widać, jest o co walczyć.

Co powinniśmy zrobić, aby otrzymać bonus powitalny? Przede wszystkim podczas procesu rejestracyjnego musimy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Po zakończeniu procesu rejestracyjnego, jedyne, co nam pozostaje do zrobienia, to dokonanie pierwszej wpłaty na konto. Nasz upragniony bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. Tak, jak ma to miejsce u innych bukmacherów, również i tutaj z konta bonusowego możemy wypłacić pieniądze dopiero po spełnieniu określonych warunków. W celu wypłaty środków bonusowych musimy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Jeśli będzie to wspomniane 50 złotych, to łączna wartość naszych kuponów musi wynieść co najmniej 150 złotych. W tym wypadku do bonusu wliczają się wyłącznie stawki z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Warto jednak wiedzieć, że do bonusowego obrotu nie zaliczane są kupony typu Maxikombi, zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out oraz Hit Dnia. Jeśli uda się nam spełnić warunki promocji, to pieniądze automatycznie lądują na głównym koncie, skąd mogą być dalej obracane lub wypłacane. Warto skorzystać z takiej opcji.

Odbierz STS bonus

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS