Promocje i bonusy stacjonarnie w ForBet

Obecnie możemy korzystać z wielu promocji u bukmacherów internetowych. Wybór spośród blisko 20 marek daje nam szerokie pole do manewru. Nie możemy jednak zapominać, że wciąż sporo osób preferuje zawieranie zakładów za pośrednictwem punktów naziemnych. W naszym kraju wciąż kilka firm prowadzi swoje salony czy specjalne automaty do zakładów. Jedną z nich jest forBET. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się temu, jak wygląda jego oferta i promocje w forBet.

Stacjonarny forBET

Stacjonarny forBETPod pewnym względem kilka lat temu firma forBET zrewolucjonizowała zakłady naziemne w Polsce. Do tej pory kojarzyły się one z charakterystycznymi salonami, gdzie za okienkiem siedziały zwykle pracownice. Polska firma postanowiła jednak wprowadzić na rynku specjalne automaty. Są one bardzo proste w obsłudze, intuicyjne. Jako terminale dużymi i czytelnymi ekranami dotykowymi zapewniają wszystkim chętnym szybkie i wygodne stawianie zakładów. Na takich nowoczesnych terminalach można wybierać dla siebie zakłady sportowe, na żywo, jak i również sporty wirtualne.

Pod pewnym względem to trochę tak, jakbyśmy na terminalu łączyli się ze stroną internetową bukmachera. Różnica polega jednak na tym, że nie potrzebujemy zakładać konta czy później się na nim logować. Terminale pozwalają na samodzielne wybieranie zdarzeń, jak i również opcję szybki kupon, gdzie system za nas ustawi kupon w wybranym zakresie kursów dla pojedynczego zdarzenia.Z roku na rok sieć takich terminali jest coraz bardziej rozwijana. Część z nich znajduje się w oficjalnych punktach forBET, zaś cześć jest umieszczana w centrach handlowych, na stacjach benzynowych. Wygrane z kuponów obstawionych za pomocą terminali można odebrać w dowolnym punkcie forBET w naszym kraju. Oczywiście nie można też zapominać o klasycznych salonach, które obecne są w różnych miejscach w Polsce. Na głównej stronie forBET znajduje się specjalna mapa z zaznaczonymi na niej punktami firmy. Każdy z nich oznaczony jest z adresem, godzinami otwarcia oraz możliwymi rodzajami zakładów do wyboru.

Jakie promocje ma forBET dla klientów naziemnych?

Promocje dla klientów to nie tylko domena bukmacherów internetowych. Udowadnia to właśnie forBET. Zainteresowane osoby mogą bowiem skorzystać z ciekawych akcji.

Pierwszą z nich jest Piątek na bogato w punktach forBET!

W każdy piątek gracze mogą wygrywać z forBET o 14% więcej! Firma bowiem powiększa wygrane na kuponach o 14%. Jakie należy spełnić warunki? Obstawiany przez nas kupon musi zostać zagrany za minimum 20 złotych, a przy tym zawierać minimum 3 zdarzenia, z których każde musi mieć kurs minimalny na poziomie 1.30. W promocji nie biorą jednak udziału kupony systemowe, zakłady długoterminowe czy też zakłady z oferty Combo Expert. Jeśli nam się powiedzie, to dostajemy zwrot podatku z małym bonusem. Od każdego bowiem kuponu pobierane jest 12% podatku. W przypadku wygranego kuponu zamiast 88% wygranej dostaniemy aż 102%. Warto zatem pomyśleć nad piątkowym graniem, tym bardziej, że przecież w weekend najwięcej dzieje się na stadionach, kortach czy innych boiskach.

Oferty na mistrzostwa i turnieje

Bardzo często się zdarza, że bukmacher forBET w związku z ważnymi wydarzeniami, jak piłkarskie mistrzostwa, tenisowe turnieje organizuje promocje dla swoich klientów naziemnych. Można dzięki temu liczyć między innymi na zakład bez ryzyka, akcje związane z kuponami akumulacyjnymi czy zwrot podatku. Dobrze jest zatem regularnie śledzić informacje na stronie bukmachera.

Promocje online

Oczywiście w przypadku bukmachera forBET możemy również obstawiać zakłady sportowe bez wychodzenia z domu. Już na początek każdy z nowych klientów może skorzystać z ciekawego pakietu powitalnego. Otóż po założeniu konta i wpłaceniu pierwszego depozytu można dostać bonus o wartości +100% do kwoty 2000 złotych. Następnie za drugi depozyt dostaniemy tak zwany MaxiZysk z szansą na zdobycie do 200 złotych. Ponadto przez pierwsze 14 dni każdy z nowych graczy może obstawiać wydarzenia bez podatku. Wszystkie kupony z minimum 3 zdarzeniami po kursie 1.30 zapewnią w razie wygranej +14% więcej. Warto także zapoznać się z innymi ciekawymi ofertami u tego bukmachera.

Sprawdź oferte bonusową stacjonarnie

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET