Bonusy bukmacherskie podczas kwarantanny koronawirus (COVID-19)

Nie mieliście do tej pory czasu na obstawianie meczów? Teraz, kiedy trwa kwarantanna i wielu z nas zmuszonych jest do pozostania domu, zastanawiamy się, po co ci dlaczego sięgać? Właśnie dla takich ludzi przygotowaliśmy specjalną rozpiskę, w której tłumaczymy co wybierać. Bo typowanie spotkań to jedno, ale czerpanie z tego największych możliwych korzyści to broszka trochę inna. Pomocne okazują się bonusy u bukmacherów online i to właśnie je chcemy przybliżyć. W tym trudnym czasie możecie oczekiwać dodatkowych sugestii i propozycji i właśnie na nich chcemy się obecnie skupić.

Bonusy u bukmacherów w czasach pandemii

Bonusy bukmacherskie w czasach Covid-19Które dodatki są najlepsze i zapewnią najwięcej? Gdzie dokładnie? Lista bonusów bukmacherskich to temat rzeka. Zresztą, z każdym kolejnym rokiem ta się powiększa. Dlatego też w 2020 nie musicie się martwić. Firmy podczas kwarantanny odpowiednio zadbały o to, jak grać, na jakich zasadach i przy udziale jakich dokładnie norm. Zacznijmy jednak od tego, że skorzystanie z promocji możliwe jest tylko wtedy, gdy sami posiadacie już aktywne konto na stronie. Musicie się zatem zarejestrować. Taki proces to zwykle zaledwie jeden formularz, którego wypełnienie zajmuje ok. minuty. Po tym następuje jeszcze weryfikacja danych (np. skan waszego dowodu).

Gdy tylko to spełnicie, czeka na was sposobność do dokonania wpłaty. Zwykle minimum w tym przypadku to ledwie złotówka, aczkolwiek niektóre firmy oczekiwać będą np. depozytu na poziomie 40 złotych. Po spełnieniu tego warunku otrzymacie swoją pierwszą promocję – tą powitalną. Jest ona najpowszechniejsza i najczęściej najlepsza ze wszystkich dostępnych na stronie. Gwarantuje ona powiększenie pierwszej wpłaty do kwoty wskazanej przez firmę. Niektóre podmioty dzielą bonus np. na trzy do pięciu pierwszych wpłat, dzięki czemu nie musicie od razu inwestować dużych środków i dajecie sobie czas na zapoznanie się ze stroną. To bardzo przydatne i szybko to docenicie.

Pozostałe bonusy bukmacherskie na kwarantannę to spis ogromnych możliwości. Postaramy się wymienić te podstawowe, które bardzo szybko dostrzeżecie na swojej drodze i na które naprawdę warto zwrócić uwagę:

  • Doładowania gotówkowe, tzw. Reload bonusy. Znane z kasyn, aczkolwiek u bukmacherów także możliwe. Pozwalają na zwiększenie kwoty doładowania o wskazany procent, najczęściej o 50%. Jest to akcja odnawialna, co bezpośrednio odróżnia temat od promocji powitalnej, która jest z kolei jednorazowa,

  • Freebetydarmowe kupony. Bukmacherzy przy obecnej konkurencji kuszą nas właśnie taką ofertą. Zagracie za darmo np. za 20 złotych, a w razie przegranej nie stracicie ani grosza. Z drugiej strony to całkowicie darmowy sposób na zarobienie pierwszych pieniędzy do dalszej gry. Istnieją od tego odstępstwa jak np. zwrot gotówkowy. Wówczas przy przegranym kuponie postawionym za wasze pieniądze, bukmacherzy oddają je w formie środków premiowych,

  • Cashout – to z kolei popularna od roku metoda mająca na celu zapewnienie wam wygranej kuponu nawet jeśli ten zamkniecie przed końcowym gwizdkiem ostatniej grającej drużyny. Minimalizujecie ryzyko i jednocześnie wygrywacie część z postawionej i przewidzianej kwoty.

To trzy wydarzenia bazowe, aczkolwiek w istocie jest ich więcej. Warto wymienić dla przykładu loterie i turnieje, ale też akcje krótkoterminowe lub specjalne: bony urodzinowe, program lojalnościowy, system zapraszania znajomych czy inne. Pamiętajcie, im więcej przy prostych warunkach i zasadach, tym więcej będziecie na tym korzystać.

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user