Bonusy Bukmacherskie za punkty lojalnościowe

BONUS ZA PUNKTY LOJALNOŚCIOWE

bonus bukmacherski za punkty lojalnościoweWszelkie bonusy bukmacherskie znacząco przyczyniają się do zadowolenia graczy. To właśnie one budują pozytywną atmosferę i pokazują, jak oceniają daną markę. Stąd też firmy prześcigają się w oferowaniu coraz to ciekawszych propozycji. Jedną z takich form działań są punkty lojalnościowe. Na ich podstawie gracze zyskują wszelakie premie. To interesujący pomysł, który przebił się nawet do polskich marek. Wystarczy, czytając za Fortuną, spojrzeć na ich witrynę: „Zbieraj punkty za każdy postawiony kupon, a następnie wymień darmowe zakłady oraz bonusy! Nie masz jeszcze karty Fortuna Klub Plus? Nie zwlekaj, załóż konto online umożliwiające zawieranie zakładów przez internet lub wypełnij formularz zgłoszeniowy i przekaż pracownikowi dowolnego Punktu Przyjmowania Zakładów.” – brzmi ciekawie, nieprawdaż? Pomyślcie zatem, że to dopiero wstęp.

Same punkty lojalnościowe najczęściej działają właśnie na takim systemie. Wszyscy zainteresowani obstawiają mecze, a następnie na tej podstawie otrzymują konkretną ilość oczek. Powiązane one będą z zainwestowanymi środkami. Siłą rzeczy, im więcej gracie, tym lepszym klientem i graczem się stajecie. Często powiązane jest to ze zmianą statusu. Jeśli zaczynacie jako gracz brązowy, szybko możecie przejść do srebrnego, złotego czy nawet platynowego. To z kolei wpływa na dalsze udogodnienia, skierowane do graczy. Jak się one prezentują? Oczywiście różnie, jest to zależne od marki do której traficie. Istnieje kilka form, które przedstawiamy niżej.

WSPÓŁCZYNNIK ZAMIANY NA GOTÓWKĘ

Jeśli zyskujecie konkretne punkty, następnie – siłą rzeczy – przeskakujecie na kolejne poziomy zaawansowania. Te oczka z kolei możecie zamieniać na prawdziwe pieniądze. Odpowiada za to odpowiedni przelicznik. Gdy zaczynacie, będzie niski, natomiast im więcej pogracie, tym częściej za jeden punkt dostaniecie dla przykładu 1 złotych.

GADŻETY W BONUSIE ZA PUNKTY

Punkty zamieniać można także na gadżety czy ekskluzywne wycieczki i bilety. Świetnie akcje współgrają przy współpracy z klubami piłkarskimi. Bo komu się nie marzy obejrzenie z loży VIP spotkania Barcelony czy Manchesteru United. Do gadżetów zaliczamy też mniejsze nagrody jak parasole, tornistry, telefony i wszelkie pozostałe urządzenia elektroniczne. Ich wartość jest zmienna i sięga od kilkudziesięciu złotych nawet do kilkuset tysięcy. Znany jest nam bukmacher, który za maksymalny poziom lojalnościowy oddaje samochód.

PREMIE I BONUSY LOJALNOŚCIOWE

Punkty lojalnościowe zapewniają na końcu osobne premie i bonusy. Przewidziane będą wyłącznie dla użytkowników, których status gracza jest wyższy. Mogą to być ekskluzywne konkursy, turnieje, loterie a także przekazywanie nagród bezpośrednio. Dowiecie się o nich najczęściej za pomocą telefonu lub maila, który wyląduje na waszej skrzynce. Wygląda to ciekawie i nakłania do aktywnej gry. Kwestia tylko, czy jesteście w stanie zainwestować własne środki, by dojść do tego etapu?

Top bonusy od bukmacherów za punkty lojalnościowe

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user