100 zł w każdy poniedziałek od buka STS

Pnij się w rankingu i skorzystaj z promocji bukmacherskiej w STS

darmowe pieniądze od bukmachera STSJesteś aktywnym graczem, ale jednocześnie oczekujesz od bukmachera dodatkowej stymulacji? Wymagasz wiele? Zatem zwróć uwagę na ofertę STS. Ten polski operator zdecydował się umilić wszystkim poniedziałki. Dzięki tej właśnie akcji będzie można zyskać do 100 złotych od bukmachera za darmo, nawet cztery razy w miesiącu. Co trzeba zrobić? Po prostu piąć się w tabeli rankingowej. Im więcej gracie, tym więcej oczek wpada na wasze konto, tym samym aktywność gwarantuje dalsze profity.

STS zdecydował się nagradzać aż 300 osób każdego miesiąca. W zależności od pozycji, zgarniać będziecie od 20 do 100 złotych. Nie ma przy tym limitów ilościowych, dlatego w akcji dobrze jest brać zawsze co tydzień. Ranking opiera się na rezultatach uzbieranych między poniedziałkiem a niedzielą.

Oto dodatkowy zapisek regulaminowy, który dotyczy zyskanych środków, a także tego, jak nimi obracać w dalszej perspektywie. Brzmi następująco: „W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 zł bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.”

Próbujecie swojej gry?

Odbierz bonus STS

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS