Najlepsze Kody Bonusowe do Polskich Bukmacherów

Polscy bukmacherzy rosną w siłę. I to akurat stwierdzenie nie powinno już nikogo zaskakiwać. Pojawia się coraz to więcej marek, a te obecne wyprzedzają się w kolejnych bukmacherskich promocjach. Stąd też powstają liczne kody bonusowe oraz dodatki wszelkiej maści, które gwarantować mogą większe doładowania gotówkowe, ale też vouchery czy premie, które przekładać się mogą chociażby na chwilową grę za darmo. Wśród propozycji, które są najatrakcyjniejsze w zakresie doładowań mamy prawdziwy ścisk. Dlatego też postanowiliśmy przytoczyć kilka głównych założeń w zakresie dodatków powitalnych. Sprawdzamy bieżące marki i porównujemy ze sobą wszelkie ich możliwości. Pamiętajmy jednak, że to nie tylko bonusy decydują o atrakcyjności danej firmy.

Najlepsze Kody Bonusowe do Polskich Bukmacherów

Kody bonusowe artykuł

Polscy bukmacherzy dbają o poziom zadowolenia graczy, dlatego warto omówić zagadnienie, które na taki status ma zdecydowanie duży wpływ. Zresztą bonusy w istocie stymulują do aktywnej gry. Jeśli zatem są odpowiednio dobre, możemy się spodziewać licznych i pozytywnych komentarzy. Poniżej zaprezentujemy wam krótkie opisy, które nawiązują do trwających akcji i które będą dla was niejako wyznacznikiem jakości. Prosimy jednak mieć na uwadze, że sytuacja jest zmienna, a przy wyborze odpowiedniego operatora dobrze jest się wspierać także innymi elementami „układanki”. Mamy tu na myśli chociażby przyznane licencje i szyfrowanie, ale też ogólną ofertę zakładów sportowych. Ostatecznie to nie promocje grają. Stąd też warto mieć na uwadze nie tylko ilość oferowanych zdarzeń, ale też wysokość kursów, szybkość rozliczenia kuponów czy w ogóle sposobność do decydowania o tym, jaki kupon zagracie. To jednak tematy na zupełnie inne zagadnienia, których w tym materiale poruszać nie będziemy. Jako słowo wprowadzenia pragniemy jednak dodać, że wszelkie kody bonusowe oraz dodatki, o których napiszemy powyżej, brane były pod uwagę wyłącznie z grona legalnych i licencjonowanych firm. To Ministerstwo Finansów oraz właściwe jemu podmioty wydają takie dokumenty, zatem jeśli natraficie na opisane promocje, możecie być pewni, że całość będzie bezpieczna, a wy, jako gracze, będziecie się mogli skupić na udanej zabawie.

Jeśli chodzi o bezpośrednie promocje, wydaje się, że na pierwszym miejscu należałoby postawić Fortunę. Dlaczego? Po pierwsze pierwszy zakład daje nam możliwość gry za 120 złotych. Po drugie, otrzymacie jeszcze freebet na poziomie 20 złotych i po trzecie – zapewnicie sobie bonus 100% aż do wkładu 1 000 złotych. O tym, że w ogóle warto rozmawiać o zagadnieniu decyduje kilka czynników. Od samej wysokości bonusu, przez minimalny kurs ogólny przy danym zakładzie, ale też wymagany obrót i minimalna ilość zdarzeń na kuponie. Dopiero gdy te czynniki są najkorzystniejsze dla samego gracza, warto w ogóle podejmować temat. Dlatego też właśnie Fortunę stawiamy tu na pierwszym miejscu. Nie zapominamy jednak o innych firmach, które wcale nie odbiegają aż tak od najwyższego możliwego standardu. I naturalnie na drugim miejscu należy ustawić STS. W ich przypadku czeka na was bonus 100% do 1 000 złotych, ale także zakład bez wpłaty na poziomie 29 złotych. Na podium lądują zresztą nie bez powodu. Sponsor naszej piłkarskiej kadry zadbał bowiem o to, by dostosować się do rosnących wymagań swoich użytkowników, czego efektem jest wydłużenie czasu, jaki mamy na obrót środkami aż do 120 dni. Wysoka kwota podwojenia pierwszej wpłaty także ma tu ogromne znaczenie. Pamiętajcie jedynie, że nie wszystkie metody płatnicze wliczone są w udział w tej promocji, dlatego konieczne jest deponowanie za sprawą podstawowych rozwiązań udostępnionych przez markę.

kody bonusowe porady

Na trzecim miejscu ulokujemy Totolotek, bowiem firma gwarantuje 100% więcej aż do 1 111 złotych, co może robić wrażenie nawet na mocno zaawansowanym graczu. Inna sprawa, że dochodzi nam do tego freebet o wartości 25 złotych. Ten drugi dodatek jest o tyle ciekawy, że można go spożytkować absolutnie w dowolnie wybranych przez siebie zakładach. Kurs musi tu jednak wynosić nie mniej niż 2,00 i jest to podstawowa zasada spełnienia promocji. Musicie zresztą stale pamiętać o tym, że wszyscy operatorzy korzystają z podobnych zasad, może się jednak okazać tak, ze opisany kurs będzie wyższy lub niższy. Stąd własna analiza jest wskazana. Na czwartym miejscu z kolei zamieścimy Betclic, które to na polski rynek trafiło stosunkowo niedawno. Odświeżona marka uregulowała kwestie związane z przyznaniem licencji, dzięki czemu gracze z Polski są tu jak najbardziej mile widziani. Akcja jest zresztą szalenie korzystna i gwarantuje podwojenie pierwszej wpłaty aż do 1 000 złotych. Swój bonus odbierzecie zresztą nie tylko przez komputery stacjonarne, ale też za sprawą urządzeń mobilnych. Smartfon i tablet sprawdzą się zatem idealnie. Na piątym miejscu natomiast pewnego rodzaju zaskoczenie, nie można jednak LvBet odmówić ich ogromnego zaangażowania. Firma oferuje podwojenie depozytu do 1 000 złotych. O takich akcjach na pewno słyszeliście. Weźcie jednak pod uwagę, że czeka do tego bonus do 500 złotych przy drugiej wpłacie, a także freebet na poziomie 20 złotych. W przypadku tego operatora możecie zresztą liczyć na dalsze premie, jeśli tylko macie karty kibicowskie klubów z którymi marka ta współpracuje na bieżąco.

Wymienione przez nas firmy to jedno, ale musicie wiedzieć, że czekają na was także promocje od forBET, Etoto, Milenium czy innych podmiotów. Niektóre z nich mocno odstają od czołówki, inne, oferują zupełnie nieznane do tej pory zagadnienia. Dlatego też do całości należy podchodzić z pewnym dystansem. Zawsze staramy się wam zaznaczyć, że najlepiej jest sprawdzać na własnej skórze, co jaka marka oferuje oraz na jakich warunkach. Do promocji i kodów bonusowych należy bowiem dodać, że są uzupełniane przez liczne premie jak chociażby popularny ostatnio Cashout. Za jego sprawą kupony wygrywa się nawet wówczas, gdy jedno ze zdarzeń kończy się niepowodzeniem. Do tego dochodzą cashbacki, kolejne freebety czy wszelkiej maści dodatki indywidualne, które tworzone są przez specjalistów danej firmy. Pewne jest to, że nigdy nie będziecie się przy bukmacherze nudzić. Fortuna, STS, Totolotek, Betclic i LvBet wydawałoby się, zrobili jednak mocny krok naprzód, dzięki czemu z pewnością można ich polecić tak początkującym graczom jak i tym najbardziej doświadczonym, którzy często grają już od przeszło dekady.

Najlepsze kody bonusowe do polskich bukmacherów to jedno, ale pozostają wszelkie inne kwestie, poruszone wyżej lub tym razem pominięte. Bo dobry operatora to także świetna obsługa klienta, możliwość rozwoju konta (programy lojalnościowe) czy wsparcie techniczne. Mamy nadzieję, że wybierzecie słusznie, ale przede wszystkim, że będzie się wam dobrze i spokojnie grało, co przełoży się na wysokie wygrane kupony!

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user