Tenis z bonusem bukmacherskim bez podatku tylko w forBet

Jedną z rzeczy, których najbardziej nie lubią klienci legalnych bukmacherów w Polsce jest podatek. Obowiązuje bowiem za każdym razem konieczność odjęcia od naszego kuponu 12% w ramach podatku. W związku z tym zamiast współczynnika 1.00, mamy 0.88 i niższe wygrane na kuponie. Nie dziwi nas zatem, że tak dużym powodzeniem cieszą się promocje bez podatku. Jedna z nich obowiązuje teraz w firmie forBET.

Obstawiaj mecze tenisowe bez podatku w forBetAktualnie mamy do czynienia z jednym z najważniejszych tenisowych wydarzeń w tym roku, jakim jest Australian Open. Część Wielkiego Szlema wiąże się ze znakomitymi pojedynkami tenisistek i tenisistów. Aktualnie AO wkracza w decydującą fazę, gdzie będziemy mieć do czynienia z meczami 1/4, 1/2 i finałowymi. Niestety na tym etapie nie ma już Polaków. Niemniej jednak wciąż warto obstawiać spotkania, tym bardziej, że można jednocześnie skorzystać z ciekawej promocji.

Otóż od 15 do 21 lutego forBET zapewnia grę bez podatku. Każda osoba, która postawi kupon z co najmniej 2 zdarzeniami o łącznym kursie minimum 2.0 otrzyma zmianę współczynnika wygranej z 0.88 na 1.00. W ten oto sposób mimo pobrania podatku, to bukmacher go za niego zapłaci, a nie my sami. W przypadku zdarzeń na kuponie, każde z nich musi mieć kurs minimum 1.30. Mamy tu do czynienia jedynie z krótkoterminowymi zakładami przedmeczowymi, jak i na żywo. Nie można zatem obstawiać specjalnych, łączonych czy długoterminowych. Oferta dostępna jest zarówno w przypadku strony internetowej, aplikacji, jak i w terminalach w punktach naziemnych.

Przypominamy również o tym, że można liczyć na stronie bukmachera także na inne ciekawe promocje. Warto także z nich skorzystać.

Graj bez podatku w tenisa

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET