Typuj Ekstraklasę i wygraj 14 000 PLN lub freebet z TotalBet

Ekstraklasa to jedne z najczęściej obstawianych rozgrywek u bukmacherów. Nie dziwi zatem fakt, że coraz częściej spotkamy się z ciekawymi promocjami związanymi z tymi meczami. Ekstraklasa Jackpot w TotalBet to najlepszy przykład, gdzie można wygrać dodatkowo do 14 000 złotych.

Obstawiaj ekstraklase i zgarnij 14000 złotychJackpot Ekstraklasa to bardzo ciekawa promocja, która od pewnego czasu dostępna jest na stronie TotalBet. Otóż przy każdej kolejce Ekstraklasy obowiązuje Jackpot dla tej osoby, która poprawnie wytypuje 8 na 8 spotkań. Dzięki temu można nie tylko wygrać pieniądze z kuponu, lecz i jackpota. Konieczne jest zawarcie kuponu za minimum 10 złotych zawierającego wszystkie 8 spotkań. W najbliższej kolejce obstawiać musimy następujące mecze: Raków Częstochowa - Cracovia, Podbeskidzie – Lechia Gdańsk, Zagłębie Lublin – Jagiellonia Białystok, Piast Gliwice – Stal Mielec, Pogoń Szczecin – Lech Poznań, Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, Warta Poznań – Wisła Płock, Wisła Kraków - Górnik Zabrze.

Do promocji kwalifikują się wszystkie kupony obstawione przed pierwszym meczem 20. kolejki. Można typować tylko 1, X, 2. Jeśli jesteśmy jedynymi graczami, którym się to udało, dostajemy 14000 złotych. W przypadku większej ilości osób jackpot jest dzielony. Jeśli nie zostanie trafiony, to pula trafia do następnej kolejki. Nagrodą pocieszenia jest freebet 200 złotych dla osoby z 7 na 8 i freebet 50 złotych z wynikiem 6 na 8. Taki darmowy zakład ma warunek kursu minimalnego 2,00.

Warto zatem zaryzykować, gdyż można zyskać podwójnie – wygraną ze swojego kuponu jak i dużego Jackpota. Co prawda Ekstraklasa lubi płatać figle, jednak być może tym razem się uda i zgarniemy całość.

Zgarnij nawet 14000 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet