Bonus Bukmacherski - Powiększenie Wygranej

Gorąco zapraszamy was do kolejnego artykułu. Tym razem bonus bukmacherski, który bardzo dobrze sprawdził się w otoczeniu polskich firm. Przypominamy, że w granicach naszego kraju funkcjonuje siedem w pełni legalnych operatorów rozrywki tego rodzaju. Dołączając do nich i zakładając swoje konto, otrzymacie bardzo ciekawe możliwości promocyjne. Nie ma co ukrywać, że to właśnie bonusy pozytywnie wpływają na proces decyzyjny i potem zadowolenie z posiadanego konta. Część marek zdecydowało się na powiększenie wygranej. To bardzo ciekawa opcja, która daje przeogromną sposobność do wygrania dużych kwot pieniężnych. Jak taki system wygląda od środka? Dowiecie się z naszego artykułu. Dlatego też życzymy miłej lektury i samych sukcesów na drodze typera.

Powiększenie wygranej w zakładach sportowych

bonus w zakładach sportowych - powiększenie wygranejPowiększenie wygranej dotyczy zakładów bukmacherskich. Standardowo stawiając single lub małe kupony kombinacyjne, zyskujecie stosunkowo niskie przeliczniki. Dobrze jest zatem zastanowić się nad tym, jak zmienić sytuację.

Każdego interesują duże wygrane, dlatego też system wprowadzony chociażby przez eToto powinien was zainteresować. Dotyczy on zdarzeń kombinacyjnych, których znajdziecie co najmniej pięć. Gdy liczba ta zostanie osiągnięta, bukmacher automatycznie powiększy potencjalną wygraną o 5%. Im więcej punktów na kuponie, tym większe korzyści dla zainteresowanego. Takim też sposobem przy 6 zdarzeniach macie 10%, przy siedmiu 15% i tak nawet do 50%! Odnosząc sukces przy takim zestawieniu będziecie w stanie wygrać nie setki, ale nawet dziesiątki tysięcy złotych. Naturalnie trzeba brać pod uwagę, że końcowy sukces nie będzie należał do łatwych. Każde zdarzenie na kuponie zwiększa szanse porażki. Stąd też akcje polecamy przede wszystkim tym osobom, które cenią sobie wzrost adrenaliny i liczą na duże sukcesy pieniężne. Ostatecznie, wielu typerów gra tylko i wyłącznie po to. Zwiększamy zatem ryzyko, by świętować jeszcze głośniej.

Regulamin promocji bukmacherskich z powiększeniem wygranej

Rzecz jasna przedsięwzięcia tego typu mają swoje regulaminy. Warunki i zasady należy poznać jeszcze przed wzięciem udziału w zabawie. Może to zaoszczędzić niepotrzebnych nerwów. Przykładowe zapiski na które niemalże na pewno natraficie? Oto one: „Minimalny kurs zdarzenia wchodzącego w skład Kuponu Pięć+ to 1,20. Z Promocji wyłączona jest opcja grania podpórek (1X, X2, 12, 10, 20). W przypadku anulowania meczu (meczów) z Kuponu Pięć+, Bonus naliczany jest z pozostałych zdarzeń sportowych, zgodnie z tabelą nr 1 powyżej. Promocja nie obowiązuje w zakładach systemowych.”

Naturalnie każdy bukmacher i operator ma swoje własne, systemowe ustalenia. Stąd też wszelkie regulaminy będą się od siebie różnić. Nigdy o tym nie zapominajcie. Szkoda by było stracić pieniądze, na które tak mocno liczyliście. Co ważne, jeśli chodzi o polskie firmy, promocja dotyczy także punktów stacjonarnych. Trzymamy kciuki!

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user