Pomnóż swoje pieniądze 500 krotnie w Superbet

Dodatkowe  500 zł w zakładach SuperbetLubisz wielkie wygrane, ale niekoniecznie obstawiasz duże kwoty? Idealną odpowiedzią na taką myśl będzie program Super 6, stworzony przez Superbet. Firma zdecydowała się bowiem stworzyć bukmacherską promocję online, w której każdego dnia dobrać można sześć zdarzeń o kursie 2,80 każde. Łącznie przy tylu propozycjach otrzymacie przelicznik w wysokości prawie 500, co sprawia, że potencjalne wygrana będzie zwyczajnie… ogromna. Co ciekawe, minimalna stawka, która uprawnia do gry w tego rodzaju zakłady to już zaledwie 1 złoty. Innymi słowy, w przeliczeniu zyskacie 500 złotych za każdą złotówkę, którą wydacie.

Oczywiście w tej akcji, jak i w pozostałych dostępny jest regulamin bukmachera. Przypominamy, że jest to marka rumuńska, która jako jedna z zaledwie kilku, działa w Polsce w pełni legalnie, bowiem otrzymała licencję na rywalizację od Ministerstwa Finansów. Promocje zyskane w ten sposób to zatem dodatkowy atut po który można sięgnąć. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że bonusy przyznawane są wyłącznie w punktach stacjonarnych. Nie można z nich korzystać w internecie, co ma dodatkowo zachęcić do poznania się z nowymi lokalami tej właśnie marki.

Zyskaj dodatkowe 500 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Superbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Superbet