Nie trafiłeś meczu ? Nic straconego z bonusem w Superbet

Odbierz bonus 10 % wygranej uzyskanej z trafionych meczów.Super Szansa jest odpowiedzią Superbet, na liczne zgłoszenia graczy. Często zdarza się tak, że kupon kombinacyjny nie wchodzi w ostatniej chwili. Tylko jeden mecz nie poszedł po naszej myśli, bramka padła w doliczonym czasie gry. Właśnie dlatego Super Szansa rozwiązuje ten problem, a wy możecie cieszyć się z wygranej. Wybierz kupon Multi i dodaj do niego co najmniej 11 zdarzeń – jeśli jedno z nich nie wejdzie, nic straconego, wciąż wygrasz określoną stawkę. Istotne jest, by przestrzegać tu konkretnego regulaminu.

Każdy typ musi być zawarty przy minimalnym kursie 1,30 na każde z nich. Jeśli jeden typ okaże się błędny, w bonusie Superbet wypłaci Ci wygraną w wysokości 10 % wygranej uzyskanej z trafionych meczów. Stosuje się tu następujący wzór: potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10.Takie środki to doskonała okazja do tego, by dalej przejść do gry i cieszyć się możliwościami bukmachera. Środki nie są bonusowe i można z nimi robić na co tylko macie ochotę. Pamiętajcie, że promocja dotyczy jedynie lokali stacjonarnych i nie obowiązuje przy stawianiu zakładów on-line.

Odbierz bonus 10 % wygranej uzyskanej z trafionych meczów.

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Superbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Superbet