Odbierz super bonus do 150% od wygranej w Superbet

Super bonus do 150% więcej w SuperbetSuper bonus od Superbet. Bukmacher poinformował, że każdy z graczy, który postawi co najmniej 5 zdarzeń na swoim kuponie, może liczyć na jego powiększenie. Każde zdarzenie od piątki włącznie to co najmniej 5% więcej na zakładzie końcowym. Jeśli zatem postawicie 35 typów, otrzymacie aż 150% więcej wygranej. Wiąże się to rzecz jasna ze sporym ryzykiem, gdyż każdy mecz zmniejsza ostatecznie szanse na sukces, poważnie jednak rosną możliwości wygrywania. Jest to zatem coś dla aktywnych i wymagających, których celem jest zwyciężanie możliwie najbardziej pokaźnych kwot.

Super Bonus dostępny jest dla wszystkich graczy, w dowolnie wybranym przez nich punkcie. Warto zaznaczyć, że ta akcja, podobnie jak i pozostałe od Superbet, dostępne są wyłącznie w lokalach stacjonarnych. Na chwilę obecną nie funkcjonują premię on-line. Gorąco polecamy spróbować swoich sił, szczególnie, że operator nie wyznaczył żadnych dodatkowych warunków i zasad. Oznacza to, że powiększone wygrane od 5 do 150% nie podlegają żadnym warunkom obrotu itp.Świetna możliwość z której skorzystać można już dziś. Sprawdź stronę bukmachera, by poznać lokale.

Odbierz super bonus do 150% od wygranej

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Superbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Superbet