Bonusy Bukmacherskie od Depozytu

Bez dwóch zdań jedną z najlepszych firm przyciągnięcia do siebie klienta przez zakłady bukmacherskie są bonusy bukmacherskie od depozytu. Jest to bardzo prosta firma promocji, dzięki której skorzystać może zarówno firma jak i klienci.

Na czym ona polegają bonusy od depozytu?

najlepsze legalne bonusy bukmacherskie od depozytu

Otóż wraz z zarejestrowaniem się u konkretnego bukmachera i wpłaceniem pierwszych pieniędzy na konto, zyskujemy od niego określony bonus. Przykładowo, dostajemy informacje, że jeśli po rejestracji wpłacimy na konto 100 złotych, to w ramach prezentu otrzymamy 50 złotych na konto. Może to być także inna forma, jak 200 plus 100, bonus bukmacherski od depozytu 100 procent, 50, 25. Oczywiście to tylko jedna z form promocji bukmacherskich. Oprócz nagrody pieniężnej naszym bonusem może być także zwrot pierwszych postawionych pieniędzy, podwojenie, potrojenie pierwszej wygranej. Możliwości są całkiem spore, a wszystko uzależnione jest tylko i wyłącznie od polityki danej firmy.

Regulamin przyznawania bonusów od depozytu

Zazwyczaj w regulaminie powinna się znaleźć minimalna i maksymalna kwota depozytu uprawniająca do bonusu powitalnego. Polega to na tym, że informacja typu bonus 500 złotych do odebrania wymagać będzie wpłacenia na konto przynajmniej 500 lub 1000 złotych. Nie oznacza to jednak, że zmuszeni jesteśmy rezerwować od razu taką sumę. Jeśli bonus ma wartość procentową, to z reguły otrzymamy taki sam procent od wpłaty w przypadku mniejszych sum pieniędzy.

Przykład:

Kiedy bonus to 50%, to przy wpłacie 40 złotych, zagwarantowane nam będzie 20 złotych.

Z reguły jednak trzeba się liczyć z minimalną wpłatą 100 lub więcej złotych.

Bonus ma także maksymalny pułap, dlatego wpłacenie 2000 czy 5000 złotych wiązać się będzie z taką samą sumą bonifikaty.

Bonusy bukmacherskie od depozytu wiążą się jednak z określonymi regułami. Niestety nie ma nic za darmo. W przypadku firm bukmacherskich najczęściej można zetknąć się z informacją, że bonus otrzymany lub pieniądze zagwarantowane w jego ramach będą dostępne dopiero po spełnieniu kilku wybranych warunków. Aby nasz bonus został w pełni odebrany, musimy spełnić warunki obrotu. Z reguły polega on na tym, że w wybranym czasie musimy postawić wymaganą minimalną ilość zakładów.

Nie chodzi w nich tylko o samą postawioną sumę, lecz także przelicznik. Konieczny jest minimalny kurs rzędu 1.5 lub 2.0. Tylko wtedy spełnimy wymagania. Nawet jeśli uda nam się postawić całą kwotę wpłaconą i bonusową, wygramy kilka tysięcy złotych, a nie spełnimy warunków, to bukmacher automatycznie anuluje nam wygrane pochodzące z bonusowych środków.

Koniecznie w związku z tym sprawdzajmy, jakie są dostępne bonusy bukmacherskie od depozytu. Być może się zdarzy, że w łatwy sposób zgarniemy darmową kasę. Z drugiej jednak strony większe pieniądze wymagać będą od nas sporo obstawiania i szczęścia.

Zwróć także uwagę na reload bonusy, są to dodatkowe dopłaty pieniężne od dokonania kolejnych depozytów. Więcej na ten temat: Reload - Bonus za kolejny depozyt

Aktualne bonusy od depozytu u bukmacherów internetowych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user