+14% za zakłady w punktach stacjonarnych LV BET

+14% DO WYGRANYCH W PUNKTACH STACJONARNYCH LV BET!Grasz w internecie, ale lubisz odwiedzać również punkty stacjonarne? W takim razie LV Bet przygotuje dla ciebie nie lada promocje. Zakłady sportowe w wyścigu z konkurencją zdecydowały się wesprzeć także swoich graczy lokalnych, którzy znacznie bardziej preferują wybrać się do lokalu i właśnie tam uformować swoje zwycięskie kupony. W związku z tym faktem w wybrane dni tygodnia kupony w zależności od wybranej ligi i dyscypliny będą powiększane w zakresie swojej wartości, w tym przypadku o dokładnie 14%! Tym samym bukmacher chce graczom zrekompensować polski podatek, który nakładany jest na każdy grany przez nas kupon sportowy. W co zatem grać najlepiej w najbliższym czasie?

Między 4. a 6. maja warto skusić się na pierwszą ligę włoską, z kolei w kolejnych dniach będzie to odpowiednio tenis oraz 1. Liga hiszpańska. W każdym przypadku zawsze wasz kupon zostanie powiększony o 14%. Promocja ta dotyczy zakładów różnego typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie wydarzenia wymienionego w regulaminie tej akcji o którym przeczytacie na stronie lub w punkcie stacjonarnym.

Zyskaj +14% do swojej wygranej

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet