Kurs powiększony nawet o 75% w nowej promocji LvBet

Bukmacherzy internetowi coraz bardziej starają się zachęcić nas do skorzystania z ich oferty. Dlatego też mamy do czynienia z wieloma ciekawymi promocjami. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować Kombi Boost w LV Bet, gdzie wraz z liczbą zdarzeń na jednym kuponie, rośnie kurs całkowity.

Im więcej stawiasz, tym więcej zyskujesz z LvBetOd początku lutego w obowiązuje w LV Bet promocja, którą objęte są wszystkie wydarzenia w ofercie tego bukmachera. Naszym zadaniem jest postawić kupon kombinacyjny, a bukmacher powiększy kurs całkowity naszego zakładu nawet o 75%! Minimalny kurs pojedynczej selekcji to 1.25. Boost automatycznie zostaje przypisany do naszego kuponu, kiedy osiągniemy wymaganą ilość zdarzeń. Otrzymać możemy od +3 do +75% boostu.

Jak to wygląda w praktyce?

3 zdarzenia +3%

4 zdarzenia +7%

5 zdarzeń +10%

6 zdarzeń +15%

7 zdarzeń +20%

8 zdarzeń +25%

9 zdarzeń +30%

10 zdarzeń +40%

11 zdarzeń +50%

12 zdarzeń +60%

13 zdarzeń +75%

Jak zatem widać, im więcej postawimy zdarzeń na pojedynczym kuponie, tym zdecydowanie rośnie boost. Trzeba oczywiście pamiętać o tym, że każde kolejne zdarzenie na kuponie to mniejsza szansa na wygraną. To bez dwóch zdań najlepsza opcja dla tych osób, które lubią zakłady kumulacyjne, większe ryzyko. Warto przy tym zauważyć, że już przy 6 zdarzeniach nasz kurs wzrasta o 15%, a co za tym idzie, LV Bet w pewnym sensie zwraca nam podatek z kuponu.

Kombi Boost to nie jedna ciekawa oferta, z której można skorzystać w LV Bet. Otóż możemy również liczyć na 100 złotych bonusu w sekcji esportowej czy też 300 złotych na sportach wirtualnych. Więcej o tym na stronie bukmachera.

Powiększ swój kurs o dodatkowe 75%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet