Jak obrócić bonus u bukmachera - warunki obrotu

Bonusy bukmacherskie to jeden z głównych powodów, dla którego gracze rejestrują nowe konta. To zresztą niezwykły dodatek, który potem tych użytkowników stymuluje i zachęca do udanej zabawy. Skoro to już wiemy, chcielibyśmy przybliżyć wam listę nie tylko najciekawszych i najbardziej wciągających promocji, ale też skupić się wokół ich regulaminu. Jednym z kluczowych zapisków z tej materii jest oczywiście obrót środkami. To taki czynnik, którego nigdy nie możemy lekceważyć, bowiem pojawi się zawsze i bez wyjątku w każdym możliwym zapisku ze strony operatora. Stąd też, osoby, które cenią sobie zakłady sportowe, powinny zacząć właśnie od solidnej lektury. Dzięki temu dalsza zabawa będzie znacznie łatwiejsza, przyjemniejsza i spokojniejsza. Trzeba bowiem pamiętać, że w razie gdybyście nie wywiązywali się z ustalonych warunków, bukmacher może anulować wasz bonus czy nawet zamknąć konto. Tego z kolei przecież nie chcemy. Dlatego zapraszamy do naszego artykułu i życzymy najpierw udanej lektury, potem zwycięskich kuponów online!

Czynniki których nalega przestrzegać przy obrocie bonusa

Czynniki których nalega przestrzegać przy obrocie bonusaJak już wspomnieliśmy, bonusy mają odrębne regulaminy. Znajdziecie w nim od kilku do kilkudziesięciu punktów, które należy przeanalizować zanim rozpoczniecie samą grę. Zawsze należy najpierw zapoznać się z treścią, dopiero potem zacząć realizować założenia o których czytacie na stronie głównej czy na bannerze. Jednym z kluczowych czynników jest tu warunek obrotu. Pokazuje on nam dokładnie, jak musimy obracać środkami, by te następnie wypłacić jako realną gotówkę. Trzeba bowiem zaznaczyć, że większość premii od kasyn opiera się na tym, środki nam przekazywane do gotówka bonusowa i nie ma możliwości jej wypłaty od razu. Ma to zapobiegać oszustwom i wyłudzeniom. Takie zabezpieczenie zakładów jest logiczne i sensowne, co na pewno zrozumiecie. W kwestii samego obrotu wynosi on zwykle od 1-krotności (1x) do 100-krotności (100x) otrzymanej kwoty. Co to oznacza w praktyce? Jeśli otrzymaliście od operatora 100 złotych i warunek obrotu wynosi 10-krotność, to wspomnianą kwotę musicie pomnożyć i zagrać do zdobytych i obróconych 10 000 złotych. Jeśli obrót wynosiłby 50x, wówczas konieczna byłaby zagrywka do 50 000 złotych itd. Naturalnie tym samym im niższy obrót stawia się przed graczem, tym lepiej dla niego. Do tego trzeba doliczyć, że operatorzy wymagają nie tylko obrotu, ale też przy wskazanym kursie. Wiadomym jest, że im niższy kurs zdarzenia, tym większe szanse na sukces. Im większy kurs, tym te szanse topnieją. Zwykle wymagany kurs szacowany jest na ok. 2,00, aczkolwiek dobrze jest to sprawdzić. Przykładowo, jak opisał to bukmacher Forbet, tak wygląda zapisek z tego zakresu: „Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)”, po czym dodaje jeszcze: „Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym”

Wysokość kwoty i czas jego realizacji

Naturalnie obrót to nie wszystko, to zaledwie jeden z kilku istotnych punktów. Do najważniejszych z nich zaliczymy jeszcze dwa następne. Pierwszym jest tutaj termin, jaki macie na odbiór bonusu, a potem na jego realizację. Drugim z kolei będą kwoty minimalne i maksymalne, które biorą udział w wydarzeniu bukmacherskim. Przykład tej kwestii podkreśla Etoto: „za dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 1 zł do depozytu na koncie ETOTO (IKK), Klient otrzyma bonus w wysokości 200% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 100 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 50 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 100 zł bonusu) (sprzedaż premiowa)” – tu jednak oczywiście to nadal nie wszystko. Na szczęście jednak potencjalne regulaminy są bardzo lekkie w zakresie ich wykonywania i kolejne punkty, jakie znajdziecie na liście są banalne w użytkowaniu. Mamy tu na myśli to ile razy skorzystacie z promocji, kto może z nich korzystać oraz kto jest organizatorem samego konkursu. Liczy się tu wszystko i dobrze taką wiedzę posiadać. Pamiętajmy, że przypisane warunki i zasady są w pełni obligatoryjne. Gracze muszą je zaakceptować i stosować się do nich pod groźbą anulowania przyznanych środków. Nie mówiąc już w ogóle o potencjalnym zamknięciu konta i utracie gotówki, którą tam deponowaliście. Konsekwencji jest więcej, a przecież nie o to chodzi, by próbować jedną ze stron oszukać. A skoro to wszystko już wiecie, zaprezentujemy wam kilka podstawowych promocji, do których warunek obrotu dopisany jest zawsze. Jednocześnie są to najważniejsze – aczkolwiek nie wszystkie – akcje, które spotkacie w sieci oraz w lokalach stacjonarnych, jeśli tam również dopuszczona jest możliwość gry na zarejestrowanym koncie.

Bonusy u bukmachera

Bonusy u bukmacheraW zakresie różnorodności, mówimy tu o dziesiątkach promocji. Jest ich naprawdę dużo, a wiele marek stara się stale tworzyć innowacyjne i bardzo ekskluzywne premie. Dzięki temu też możecie się spodziewać naprzemiennie wciągających i angażujących dodatków, których ze świecą szukać u konkurencji. Nie ma jednak co ukrywać, że głównym i najważniejszym wydarzeniem będzie zawsze bonus powitalny. To pierwszy taki dodatek z jakim będziecie mieli styczność na stronach i poprzez aplikacje bukmacherskie. Gwarantuje on powiększenie pierwszej – ale czasem nawet czterech – wpłaty dokonanej na swoje konto. Zwykle jest to 100% np. do 1 000 złotych. Jeśli zatem właśnie tyle środków do was trafi, łącznie zagracie za 2 000 złotych. I odpowiednio, jeśli limit wynosi 1 500 złotych, zagracie za 3 000 złotych. Akcja jest jednorazowa, jednakże doładowania gotówkowe będą tego całkowitym przeciwieństwem. Są co prawda niższe i zwykle nie przekraczają 50%, aczkolwiek można je wykorzystywać wielokrotnie, np. co każdy czwartek czy sobotę. Do tego dochodzą free bety, niezwykle popularne. Często dodawane są do promocji powitalnej i zapewniają darmowy kupon do wykorzystania na stronie. W ten sposób zagracie na wybrane przez siebie mecze np. za 20 złotych i powalczycie o naprawdę pokaźne pieniądze – ot, za friko!

W ostatnim czasie bardzo popularnymi wydarzeniami stały się także te, które powiększają wartość kuponu w zależności od ilości zdarzeń na nich. Inną alternatywą jest dodatek 14% do wartości kuponu, co w przypadku polskich bukmacherów neguje niejako kwestię podatków. Wygrywacie więcej w formie promocyjnej. Taki dodatek opisuje m.in. Forbet, a oto ich zapisek regulaminu z tej materii: „Codziennie każda osoba, która zagra kupon z minimum 4 zdarzeniami w godzinach 6:00-12:00 i wygra, otrzyma bonus w postaci zwiększenia wygranej o 14%! Oferta dotyczy zarówno dni powszednich jak i weekendów. Skorzystaj z naszej aplikacji lub strony internetowej i daj się ponieść sportowym emocjom - my uwielbiamy zapach zwycięstwa o poranku, a Ty?”

Turnieje oraz programy lojalnościowe

Naturalnie marki nie ograniczają się do pozycji przez nas podanych. Jest ich więcej, często jeszcze ciekawszych, bardziej konkretnych. STS dla przykładu jako pierwszy wdrożył nowy program dla przyjaciół, który polega na zapraszaniu znajomych do wspólnej gry. W ten sposób nie tylko kumpel otrzyma od was premię, ale jednocześnie sami sobie zapewnicie dodatek, jeśli tylko on spełni określone warunki opisane w regulaminie. Świetnie sprawdzają się tu także programy lojalnościowe oraz system turniejowy, loterii czy wszelkiej maści wyścigów. Znajdziecie w nim odpowiedni warunek obrotu, aczkolwiek często wynosi on tylko 1-krotność (1x) całego zakładu. Ma to sprzyjać graczom i dawać im większe szanse na wyjście z potyczki z podniesioną głową. Do bukmacherów, który bardzo znaczny nacisk kładzie bezpośrednio na turnieje, należy Fortuna, która zorganizowała niezwykłe Mistrzostwa danego sezonu. Takie potyczki wciągają i dają realne szanse na wygranie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie martwcie się zatem kwestiami regulaminowymi, są one proste i przejrzyście rozpisane. Z kolei ich realizacji da wam możliwość bardzo szybkiego wzbogacenia się. Jeśli zatem nie gracie wyłącznie dla zabawy, dobrze jest się temu należycie przyjrzeć, a następnie wybrać te marki, które wydają się wam najkorzystniejsze pod kątem oferty. O ile sami wolimy nikogo nie wyznaczać już na starcie, o tyle zachęcimy do zapoznania się z poszczególnymi opiniami, które łatwo znaleźć na forach internetowych. Jest ich dużo i często są naprawdę cennym źródłem wiedzy. Od czasu do czasu warto jednak podejść do nich z mocnym przymrużeniem oka.

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy ? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user