Traf - zakłady z grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego

Traf - zakłady konne z grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego

Totalizator sportowy, któż go nie znam? Jest to firma, która w Polsce robi od lat prawdziwą furorę i nic dziwnego, że chętnie się dalej rozwija. Jednym z produktów ich grupy kapitałowej stało się Traf. W tym krótkim artykule pokazujemy wam czym jest dokładnie ten twór i jak można w nim wygrać. Pamiętajcie przede wszystkim, że mówimy tutaj o spółce, która jest przecież właścicielem marki Lotto, która, jak czytamy w oficjalnym komunikacie: „jest spółką Skarbu Państwa, która od ponad 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią ponad 17 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury.” Gotowi zatem na wyzwanie?

Traf - zakłady z grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego

Traf to także zakłady wzajemne. Spółka jest zresztą wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy. Zajmują się oni organizacją i sprzedażą zakładów wzajemnych na gonitwy konne organizowane m.in. na Torze Służewiec, Torze Partynice, Torze Hipodrom Sopot, a także na torach we Francji. Ceniliście sobie taką zabawę? Być może jeszcze o niej nie widzieliście? Zatem jest to świetny moment do tego, by poznać się niejako ze zmaganiami, które wciągały elity i zwykłych ludzi już od lat. To bardzo ekskluzywny produkt, który poza ogromną dawką adrenaliny może dostarczyć potężnych emocji i przede wszystkim wygranych pieniężnych. Od czasu do czasu słyszymy o znanych osobistościach, które stawiały setki tysięcy złotych na swoich faworytów. Wy także się odważycie?

Oferta zakładów Traf

Jak czytamy na stronie Toru Służewiec, sama idea Traf jest niezwykle wciągająca: „Wejście spółki w segment zakładów wzajemnych było naturalną konsekwencją podpisania umowy z Polskim Klubem Wyścigów Konnych na wieloletnią dzierżawę Toru Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu. Tor został zaprojektowany w latach 30. ubiegłego wieku. Starając się przywrócić mu dawny blask, jako gospodarz Toru Wyścigów Konnych na Służewcu, spółka prowadzi szereg działań krótko i długoterminowych, zmierzających do pełnego wykorzystania jego potencjału lokalizacyjnego, komercyjnego, ale również - albo przede wszystkim - historycznego.” – możemy zatem spodziewać się nie tylko świetnych zakładów, ale też rozwoju zagadnienia. A przypominamy, że sam tor to nie całość tego tematu i można jeszcze sprawdzać dalej. Od 2012 roku system funkcjonuje przecież we Francji.

Organizacja i sprzedaż zakładów na wyścigi konne

Traf co prawda miał swoje wzloty i upadki, szczególnie w 2012 roku, kiedy Służewiec nie zrealizował swoich zapowiedzi. Trzeba jednak mieć na uwadze, że wyścigi konne wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem i ludzie sięgają po te rozwiązania z wielką przyjemnością. Konie hodowlane pełnej krwi to ciężki temat, ale tym bardziej należy się ogromny szacunek startującym. Osoby obstawiające z kolei powinny się dokładnie zapoznać z możliwościami każdego z nich, bowiem może się to przyczynić do wielkiego sukcesu. Same zakłady odbywają się na podobnych zasadach, jak przy klasycznych zakładach sportowych, kiedy to uczestnik na miejscu wybiera swojego faworyta lub rozwiązania dodatkowe jak handicap, po czym zostawia swój typ i wybiera stawkę. Bardzo rzadko są one ograniczone, dlatego w grę wchodzą zarówno pieniądze niewielkie od kilku złotych, nawet do setek tysięcy. Całość działa naturalnie legalnie i wychodzi bezpośrednio od podmiotów krajowych i rządowych: „Totalizator Sportowy to firma odpowiedzialna społecznie, która stale się rozwija by wyprzedzać potrzeby rynku i klientów, dbając jednocześnie o pełne bezpieczeństwo oferowanych produktów. Nie zapomina przy tym o swojej historii. To z niej wyciąga nauki, które pozwalają śmielej inwestować w przyszłość.”

O możliwościach zawodów Traf najlepiej czytać bezpośrednio na stronie Totalizatora. W zakresie typów liczy się jednak zdecydowanie wiedza i ciężko opierać swoje kupony wyłącznie na czystym przypadku. W wyścigu bierze też udział więcej niż dwa konie, dlatego w przeciwieństwie do zakładów sportowych, opcja 1 X 2 nie ma tu miejsca. To większe wyzwanie, ale też znacznie większe pieniądze. Nie wahajcie się zatem, jeśli macie możliwość, spróbujcie gry i typowania właśnie na polskie konie.

Zagraj u bukmachera Traf ZW

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusach bukmacherskich firmy Traf ZW? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user