Zarejestruj się i odbierz freebet bez depozytu 25 zł w STS

Rzadko się zdarza na rynku, aby bukmacher online oferował darmowy kupon za założenie konta. Tak zwany freebet pozwala na wygranie mniejszych czy większych pieniędzy w zasadzie za darmo. Dlatego też z miłą chęcią informujemy, że w ofercie bukmachera STS można znaleźć darmowy kupon o wartości 25 złotych.

Freebet 25 zł dla nowego gracza w STSSTS to ten bukmacher, który wręcz dominuje na naszym rynku, a przy tym posiada ciekawe promocje dla swoich klientów. Jedną z nich jest właśnie freebet 25 PLN. Jak można go zdobyć? Jest to całkiem proste. Na początek otwieramy formularz rejestracyjny. Konieczne jest tutaj podanie wszystkich niezbędnych danych. Poniżej pola numer telefonu znajduje się miejsce na wpisanie kodu promocyjnego. Tutaj konieczne jest wpisanie kodu pewne25. Może być on zarówno z dużej jak i małej litery, ważne, aby zawierał ciąg PEWNE25. I to w zasadzie wszystko, co musimy zrobić w tym momencie.

Kiedy już dostaniemy freebet na swoje konto, to naszym zadaniem jest dokonanie jego 3-krotnego obrotu na kuponach. Każdy z naszych ewentualnych kuponów musi mieć kurs minimum 1.91. Spełnienie tych warunków sprawi, że środki wygrane z darmowego kuponu trafią na nasze główne konto. Jeśli będziemy chcieli je wypłacić z konta, to konieczne będzie zweryfikowanie naszego konta, podanie numeru rachunku bankowego.Bardzo ważne jest to, że STS połączył ofertę z freebetem z pakietem powitalnym. Otóż każdy z graczy może później również skorzystać z bonusu +100% od depozytu do kwoty 1200 złotych. Warto zatem już teraz zapoznać się ze szczegółami obu bonusów, jak i innymi ciekawymi ofertami dla graczy, jakie przygotował bukmacher STS.

Odbierz freebet 25 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS