BetX bonus i promocje

Przez ostatnie lata przyzwyczailiśmy się już do tego, że w naszym kraju powstaje coraz więcej legalnych bukmacherów online. Otrzymanie licencji nie jest jednak takie proste, dlatego przed każdą firmą tego typu spore wyzwanie. Temu właśnie podołał BetX, czyli jeden z najnowszych bukmacherów na rynku. Pojawił się on pod koniec maja 2020 roku, dołączając do sporej konkurencji. Sprawdzamy zatem dziś jego ofertę i dostępne promocje.

Oferta zakładów BetX

Już na samym początku swojej przygody z rynkiem BetX poinformował, że planuje zagwarantować nam ofertę przedmeczową na 150 tysięcy wydarzeń miesięcznie, jak i również 20 tysięcy wydarzeń w sekcji na żywo. Możemy na stronie znaleźć wiele popularnych dyscyplin wraz z ważniejszymi i rzadziej wybieranymi ligami jak: piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, skoki narciarskie, hokej na lodzie czy tenis ziemny. Obok nich dostępne są jednak wydarzenia e-sportowe, narciarstwo, futbol amerykański i australijski, bandy, badminton, snooker czy też krykiet. Można zatem tu znaleźć coś dla siebie.

Bonusy i promocje dla graczy

Bonusy i promocje dla graczy w betxBetX od razu wystartował z pędem rakiety, gdyż oferowane przez niego promocje i bonusy bukmacherskie to poważna konkurencja dla największych bukmacherów w Polsce. Jest to ciekawa strategia, dzięki której być może bardzo szybko zdobędzie wielu nowych klientów. Na co zatem możemy liczyć?

Bonus powitalny

Bukmacher BetX nie bez powodu chwali się tym, że oferuje swoim klientom najwyższy bonus na rynku. Gracze mogą bowiem tutaj liczyć na bonus w wysokości +100% do kwoty aż 7777 złotych! Żaden inny legalny bukmacher w Polsce nie jest w stanie zagwarantować aż tak dużych pieniędzy! Zadaniem nowego klienta jest założenie konta, a następnie wpłacenie pierwszego depozytu. Kwota minimalna wynosi w tym wypadku 10 złotych. W dalszej kolejności należy postawić zakład, spełniając warunki bonusu. BetX uznał, że w celu zamiany bonusu na prawdziwe pieniądze, musimy postawić zakłady, które spełniają następujące warunki:

  • obrót w wysokości 4x

  • minimalny kurs całkowity 2,44

  • minimalna liczba zdarzeń 4

  • minimalny kurs na zdarzenie 1,25.

Bonus musimy wykorzystać w czasie 60 dni, a do jego obrotu nie kwalifikują się zakłady systemowe. Z pewnością jest to oferta, która już teraz zaciekawiła niejednego czytelnika,

Darmowy kupon 30 złotych

Ta oferta z pewnością spodoba się tym, którzy szukają dla siebie bonusu bez depozytu. Należy założyć i zweryfikować swoje konto na BetX, po czym dostaniemy w prezencie kupon o wartości 30 złotych. Konieczne będzie umieścić na nim co najmniej 3 zdarzenia o minimalnym łącznym kursie 3,0. Bezpłatny bilet będzie ważny tylko przez 7 dni. Kupon obejmuje zdarzenia przedmeczowe, na żywo, z wyłączeniem sportów wirtualnych. To świetna okazja na to, by przy odrobinie szczęścia zdobyć darmowe środki.

Graj bez podatku

Tylko w BetX można grać nie tylko bez podatku, lecz i bez kursu minimalnego! W określonych warunkach bukmacher wymagany podatek bierze na siebie. Dzięki temu nasza wygrana może zostać zwiększona o 14%! Bardzo ważne jest to, że w przypadku gier karcianych, sportów wirtualnych nie ma wymogu, co do ilości zdarzeń na kuponie. W zakładach sportowych konieczne jest wprowadzenie na kuponie minimum 3 zdarzeń. W ramach promocji bez podatku nie ma wymogu kursu minimalnego! Dzięki temu można tu liczyć na wyższe wygrane niż u konkurencji, gdzie z kuponu pobierany jest podatek za zakłady.

Boomerang Bonus

Kolejna propozycja jest czymś dla osób, które lubią więcej ryzykować. Konieczne jest tutaj stworzenie kuponu akumulowanego, którego łączny kurs wyniesie co najmniej 200. Na kuponie musi się ponadto znaleźć minimum 8 zdarzeń, które zostaną rozliczone. Jeśli jedno z nich okaże się przez nas nietrafione, to i tak BetX wypłaci nam aż 10-krotność stawki. Maksymalny kurs na pojedyncze zdarzenie wynosi tutaj 8,0. Nasz bonus może sięgnąć nawet 1000 złotych. Jeśli zatem postawimy 100 złotych i uda się nam przewidzieć prawidłowo wyniki 9 na 10 zdarzeń, to bukmacher wypłaci nam 1000 złotych (z odjęciem podatku 12%).

Grasz to masz

BetX ceni sobie tych klientów, którzy często obstawiają kupony. Dlatego też przygotował specjalne bonusy dla najbardziej aktywnych graczy. Polegają one na tym, że osiągnięcie danego poziomu w miesiącu zapewnia bonus pieniężny w prezencie.

od 500 do 1.999,99 zł daje nam 10 zł

od 2.000 do 4.999,99 zł daje nam 20 zł

od 5.000 do 9.999,99 zł daje nam 50 zł

od 10.000 do 19.999,99 zł daje nam100 zł

od 20.000 zł daje nam 200 zł.

Przyjdź z kolegami

BetX wprowadził również ciekawą opcję dla osób, które chciałyby zaprosić znajomych do obstawiania zakładów. Otóż wysyłamy znajomej osobie nasz link polecający. Jeśli zarejestruje się ona z naszego linku, wpłaci na konto co najmniej 200 złotych, a następnie obróci raz depozytem, to dostaniemy prezent. Zarówno my jak i zaproszona osoba zgarniemy freebet o wartości 50 złotych. Taki darmowy kupon wymagać będzie od nas jednokrotnego obrotu z kursem min. 2,0.

Mamy oczywiście wielką nadzieję, że to nie jedyne promocje i bonusy, które pojawią się w ofercie BetX. Zapewne wzorem innych bukmacherów online firma ta oferować nam będzie bonusy związane z ważnymi wydarzeniami, jak choćby w 2021 roku z ME w piłce nożnej czy tez IO w Tokio.

Zagraj u bukmachera BetX

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusach bukmacherskich firmy BetX? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user