Najwyższy bonus na start do 7777zł w BetX

Lubimy ten moment, kiedy pojawia się na rynku nowy bukmacher internetowy i jest w stanie zaoferować nam całkiem atrakcyjny bonus powitalny. Nie spodziewaliśmy się jednak tego, że BetX zaskoczy nas tak bardzo! Ten bukmacher z 2020 roku oferuje bowiem swoim nowym klientom bonus na start nawet do kwoty 7777 złotych!

Zgarnij dla siebie dużą kasę!Przyzwyczailiśmy się do tego, że u typowego polskiego bukmachera na start dostaniemy maksymalnie 500, 1000 złotych. Tymczasem oferta bonusowa od BetX może zwalać z nóg. Każdy bowiem nowy klient może dostać tutaj bonus +100% do kwoty 7777 złotych! Co zatem należy zrobić, aby otrzymać taką kasę?

Na samym początku zakładamy konto w BetX. Następnie wpłacamy depozyt. Jeśli zatem wpłacimy owe 7777 złotych, to na nasze konto bonusowe wpłynie identyczna kwota. Oczywiście nasza wpłata może być niższa, gdyż minimalna kwota ustawiona przez bukmachera wynosi 10 złotych. Po dokonaniu depozytu, bonus powitalny zostanie aktywowany. Następnie konieczne jest spełnienie warunków bonusowych. Suma postawionych przez nas zakładów musi bowiem wynieść co najmniej 4-krotną wartość depozytu. Do tego każdy z kuponów musi zawierać minimum 4 zdarzenia z minimalnym kursem na zdarzenie 1,25 i całkowitym 2,44. Nasza premia za pierwszą wpłatę zostanie wypłacona w 4 krokach. Na początku po spełnieniu 25% obrotu dostaniemy dokładnie 25% premii za pierwszą wpłatę. Musimy zatem wykonać 4 takie kroki. Dopiero po spełnieniu tych warunków będziemy mogli pieniądze wypłacić z konta bądź też przeznaczyć na kolejne zakłady bukmacherskie.

Przypominamy również o tym, że nowi klienci firmy BetX mogą skorzystać także z freebetu 30 złotych. Wystarczy tylko założyć i zweryfikować konto.

Odbierz bonus do 7777zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy BetX? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user