Ligi Mistrzów i Europy z freebetem na 20 lub 40 zł w forBet

Prawie każdy miłośnik piłki nożnej wręcz uwielbia Ligę Mistrzów czy też Ligę Europy. To rozgrywki z najlepszymi zespołami w Europie, więc możemy zobaczyć absolutne gwiazdy, jak i świetne akcje, bramki. Teraz zawody wkraczają w decydującą fazę, dzięki czemu możemy śledzić rewanże w 1/4 finału. Z tej okazji bukmacher forBET rozdaje freebet 20 lub 40 złotych.

Freebet za puchary w forBetW najbliższych dniach dowiemy się, kto będzie w najlepszej czwórce LM i LE. Czy będzie to Bayern, Chelsea, PSG, Real, Liverpool, Borussia, Man City i United? Oczywiście każdy ma swoje typy i faworytów. Teraz właśnie z tej okazji bukmacher internetowy forBET zdecydował się na wprowadzenie specjalnej oferty. Otóż dzięki obstawianiu tych meczów można zdobyć darmowy zakład o wartości 20 lub 40 złotych. Jak tego dokonać?

Otóż między 13 a 15 kwietniem musimy postawić kupon AKU za 89 lub 169 PLN. W obu przypadkach na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 2 zdarzenia przedmeczowe z LM i/lub LE. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.30. Jeśli spełnimy te wymagania, to za kupon 89 dostaniemy darmowy zakład o wartości 20 złotych, zaś za 169 dostaniemy freebet 40 złotych. Taki bonus będzie ważny przez najbliższy weekend, czyli od 16 do 18 kwietnia. Możemy postawić go na dowolne zdarzenia z oferty bukmachera. Trzeba jednak pamiętać, że freebet należy przynajmniej raz obrócić u bukmachera po kursie od 2.00. Na takim kuponie kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić od 1.20, a sama ilość zdarzeń to minimum 3.

Jeśli spełnimy te warunki, to środki z kuponu zostaną przypisane do naszego konta.

Odbierz freebet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET